E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Al Pazar

Agron Llakaj, në tentativa për t’u rikthyer në “Portokalli”

Agron Llakaj duket se do të rikthehet në spektaklin më të vjetër të humorit në Shqipëri. Në vitin 2012, Llakaj nisi punën në “Vizion...

Agron Llakaj përzë nga puna Xhevahir Zenelin. S’do ta besoni çfarë ka ndodhur

Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli njihen tashmë për miqësinë e tyre shumë vjeçare. Por ndryshe nga çfarë shohim në skenë, edhe ata kanë mjaft...

“Nuk flasim më”, Agron Llakaj flet për largimin e binjakëve: I kam dashur shumë

“Tirana Today” ka vendosur që të risjellë lajmet më të lexuara të vitit 2019 dhe një herë në vëmendjen e lexuesve. Pas largimit të dy...

“Zbrazet” Rudina Dembacaj: Agron Llakaj nuk e donte Romeon në “AlPazar”

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, teksa ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” ka folur edhe për raportin që ka me...

Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj flasin për largimin e tyre nga “Al Pazar”

Binjakët e spektaklit të humorit “Al Pazar”, nuk ngurojnë të pranojnë se kanë patur oferta të ndryshme për tu larguar në një ambient tjetër....

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...