E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

30

Horoskopi për ditën e sotme, 30 mars 2018

Dashi Jeni të shpërqendruar disi, por fatmirësisht do të arrini t’i fshihni mirë dobësitë e juaja. Nuk do të keni probleme. Nëse nuk e dini...

Vucaj si CR7, supergol nga 30 metra për ti dhënë avantazhin Vllaznisë (Video)

Mesfushori Erjon Vucaj ka kaluar në avantazh shkodranët me një gjuatje të saktë nga goditja e dënimit në një distancë afro 30 metra. Topi...

Mrekullia e Suso nga 30 metra kalon në avantazh Milanin (Video)

Milani luan në një transfertë mjaft të vështirë përballë Udineses dhe është duke fituar 1-0 falë një eurogoli të shënuar nga Suso në minutën...

30 kandidatë për çmimin “Topi i Artë”, ja kur do të mbahet

“France Football” ka bërë të ditur se fituesi i çmimit prestigjioz “Topi i Artë” për vitin 2017 do të mësohet të enjten me 7...

EKSKLUZIVE/ Kjo është shkolla ku 30 vogëlushë luajnë më vdekjen çdo ditë (foto)

Janë afro 30 vogëlushë që kryejnë procesin mësimor në këtë godinë të fshatit Sukth në rrethin e Krujës. Prej më shumë se dhjetë vitesh, ata...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT