E enjte, 21 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Tv Klan

Rikthehet në ekran emisioni “Rudina”, ja kur nis sezoni i ri

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari, ka njoftuar për rikthimin e emisionit të saj të pasdites në ekranin e Tv Klan. Një tjetër sezon i gjatë...

S’ka më vend për dyshime, zbulohet e vërteta e ‘largimit’ të ‘Zonë e lirë’ nga Tv Klan (VIDEO)

Një ditë më parë u përfol për një largim të moderatorit Arian Çani në Abc News. Në mediat rozë qarkullonte lajmi se “Zonë e...

Arian Çani braktis TV Klan, ja ku do ta shohim sezonin e ri

Sezoni i ri televiziv do të vijë me prurje të reja, e po kështu do të ketë edhe lëvizje të bujshme. Mësohet se emisioni...

“S’donim që fëmija të rritej pa baba”, e ëma: E martova vajzën kur ishte 15 vjeç

Rubrika “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë ditën e sotme historinë e vështirë të Sarës. Ka qenë mamaja e saj,...

Borxhi i pakthyer prej 24 vitesh, motra nuk ka t’ia kthejë vëllait

Zonja Besnike, prej 24 vitesh mban një peng brenda vetes. Ajo ka zgjedhur programin “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan për të...

Arjan Çani prezanton Sofinë e re

Një Sofi e re vjen për emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Drejtuesi i emisionit, Arjan Çani, ka prezantuar asistenten e tij më...

Eshtrat e dekompozuara dalin në sipërfaqe pranë kishës

Në puntatën e sotme të emisionit “Stop” në Tv Klan, janë publikuar disa video të denoncuara nga qytetarët. Në rastin e parë, denoncohet një pallat...

Nën një çati me ish-bashkëshorten, 74-vjeçari kërkon grua tjetër

“Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e pazakontë të një burri 74-vjeçar nga Mallakastra. Ai është baba i 4 fëmijëve dhe...

Elisonja gjen nënën në “E Diela Shqiptare” (VIDEO)

Historia e sotme në “Ka një mesazh për ty” solli historinë e veçantë të Elisonjës. Vetëm para pak muajsh, ajo është bërë nënë e një...

Fëmijët bëjnë çdo ditë një orë në këmbë për në shkollë (VIDEO)

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka udhëtuar drejt fshatit Fikas të Elbasanit, për një ankesë të zonjës Ryzhdie Terziu. Ajo ka dy fëmijë, të...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...