E martë, 9 Mars, 2021
8 C
Tirana

Eshtrat e dekompozuara dalin në sipërfaqe pranë kishës

Në puntatën e sotme të emisionit “Stop” në Tv Klan, janë publikuar disa video të denoncuara nga qytetarët.

Në rastin e parë, denoncohet një pallat në katin e dytë që ofron pamjen e një magazine tapetesh.

Në Patos, pranë kishës, eshtra të dekompozuara kanë dalë në sipërfaqe.

Në Yzberisht, del tym me shtëllunga nga një ndërtesë, duke ndotur gjithë zonën përreth.

Në Tiranë, ujërat e zeza kanë shpërthyer në sipërfaqe dhe askush nuk kujdeset të marrë masat.

Janë këto disa nga episodet që u shfaqën në “Stop” në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”. /tvklan.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zbardhet lista e plotë e kandidatëve të PS për zgjedhjet e 25 prillit

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste e cila zgjati për disa orë pasditen e sotme. Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Ball ka...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS mes kryeministrit Edi Rama dhe Ditmir Bushatit

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

Dalin emrat e parë nga PS/ Rama në Durrës e Vlorë, Majko i 19-ti në Tiranë

Dalin emrat e parë të kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit nga radhët e Partisë Socialiste. Mësohet se kryeministri Edi Rama do të kandidojë...

Zgjedhjet e 25 prillit, Facebook paralajmëron partitë politike

Platforma sociale, “Facebook” ka bërë një thirrje për partitë politike, duke u kërkuar atyre të jenë transparente për mënyrën se si do të financojnë...

Meta rikthehet në krye të LSI-së, nëse fiton Rama? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shprehet e bindur se opozita e bashkuar, në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të marrë...