E enjte, 27 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Etiketa

emisioni STOP

Pedofili ngacmon 13-vjeçaren: Ç’a pozicioni e do? Të hëngsha p**** (VIDEO)

Emisioni Stop në Tv Klan denoncon rastin e një pedofili që ngacmonte seksualisht një vajzë të mitur 13-vjeçare. Ka qenë babai i vajzës i...

Kamera e fshehtë/Pedofili ngacmon të miturën: Çfarë pozicioni e do?

Emisioni “Stop” transmeton sonte një rast flagrant pedofilie. Mësohet se një prind është ankuar, se një i panjohur i ngacmonte të bijën e mitur...

Edukatorja jep dy versione për vdekjen e 3-vjeçarit

Lajmi se një 3-vjeçar humbi jetën tragjikisht në një kopsht privat në Fier ka tronditur mbarë opinionin publik. Prindërit e vogëlushit kanë vendosur që...

I ngatërruan foton me të autorit, nga Anglia zbulon se ishte ‘vrasës’

Dy netë më parë, një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin. Një person, që rezultoi punonjës policie, vrau me armë zjarri një të ri për...

“Më ka bërë presion drejtori”, skenari për heqjen nga puna të nëninspektorit

Azem Rexhepi, është denoncuesi i radhës që ka trokitur në dyert e emisionit “Stop” në Tv Klan. Këtë mbrëmje në “Stop” është publikuar rasti...

Nxori familjarët nga shtëpia, i riu me mesatare 9.5 përfundon në burg

Emisioni “Stop” në Tv Klan ishte në fshatin Plug të Lushnjes, për problematikën e Griseldo Qorrit, djalit 20-vjeçar, i cili për shkak të depresionit,...

Homoseksualët ngacmojnë djemtë në Liqenin e Tiranës (VIDEO)

Emisioni “Stop” trajtoi këtë të martë një shqetësim që kohët e fundit është kthyer në një makth për qytetarët, veçanërisht për ata meshkuj. Pas Universitetit...

VIDEO/Jeta e dyfishtë e 54-vjeçarit me 2 djem që “gjuan” meshkujt tek liqeni

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” regjistroi disa biseda, të cilat shkojnë deri në agresion seksual, nga të panjohurit me prirje homoseksuale në zonën...

VIDEO/Burri shan gruan në sy të fëmijëve të mitur: Mami jot është k*rvë

Emisioni Stop në Tv Klan ka publikuar dje pamjet se si babai u flet keq për nënën e tyre 3 fëmijëve të mitur, duke...

‘Fundjavë Ndryshe’ dhe emisioni ‘Stop’ mbledhin 62 mijë dollarë për Arjan Salën

Mblidhen 62 mijë dollarë për familjen e Arjan Salës, i shpallur “Dëshmor i atdheut” për aktin e tij heroik të shpëtimit të 25 kolegëve...

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...