E shtunë, 21 Maj, 2022
25.5 C
Tirana

Etiketa

shpërfytyron

Aguero hyn në histori, City shpërfytyron Chelsean dhe ‘kërcënon’ Liverpoolin (Video)

Sergio Aguero ka shkruar historinë në sfidën e Manchester City-t ndaj Chelsea-t e cila ka përfunduar 6-0 në favor të Citizens. Sulmuesi argjentinas ka...

Tetua “shpërfytyron” Partizanin, Vllaznia nuk fiton as me ndihmën e arbitrit (Video)

Teuta ka fituar betejën e radhës dhe përballë kishte Partizanin të cilin e mposhti me rezultatin1-3 në “Selmanm Stërmasi”. Pavarësisht se “të kuqtë” gjetën...

Nevil Dede shpërfytyron Braçen: Pse qan? Fajin e ka ai që të krijoi kaq të vogël…

Goli i portierit Moçka në minutat e fundit, që solli edhe barazimin mes Teutës dhe Partizanit nuk ka lënë shije të mirë tek Partizanit....

Basketboll/ Rusia shpërfytyron kombëtaren shqiptare

Shqipëri – Rusi, 37-122 (4-44, 17-21, 6-32, 10-25) Ndeshja e vlefshme për eliminatoret e Europianit 2019 (Eurobasket Women 2019), mes kombëtares shqiptare të femrave dhe...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...