E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

rënda

Akuza të rënda/Duka: Të mbështesin kriminelët, Fino: Jo unë në “klanin e zenunit”

Dy kandidatët kryesorë në garën për kreun e federatës shqiptare të futbollit Armand Duka dhe Bashkim Fino janë në një përballje platformash dhe idesh...

Mos i injoroni shenjat! 8 sëmundje të rënda që sinjalizon lëkura juaj

Problemet shëndetësore mund të identifikohen lehtësisht nga pamja jonë dhe lëkura jonë është një nga treguesit kryesorë. Kjo është arsyeja pse është kaq e...

Video/Gjykata i bllokoi pasaportën, ish-ministri Tahiri te Krimet e Rënda

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka arritur te Gjykata e Krimeve të Rënda, i cili është shoqëruar nga avokati i tij Maks Haxhia.  Ai...

Klitschko: Ai është më i miri, i vetmi që mund të unifikojë titujt e peshave të rënda

Wladimir Klitschko, ish-kampioni i peshave të rënda dhe një ndër ikonat e boksit, është shprehur se britaniku Joshua është i vetmi që mund të...

Video/ Banda shqiptare ngriti në këmbë policinë franceze, zbarkoi në terren më armë të rënda

Policia franceze ka ushtruar kontrolle në bulevardin Clemenceau në Perpignan, për të arrestuar disa persona, shkruan francebleu.fr. Xhandarët  zbarkuan rreth orës 20 të mbrëmjes së djeshme...

Vllaznia U-19/ Shpuza me akuza të rënda drejt trajnerit Zmijani

Ish-futbollisti Luan Shpuza me anë të një postimi në rrjetin social facebook, ka ngritur akuza të rënda trajnerit Luan Zmijani për marrjen e ryshfeteve...

Të fundit

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...