E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

Luana

Luana i fton të gjithë në lokal, por shihni ç’i thotë Krenar Çoçaj

Moderatorja e famshme Luana Vjollca, së fundmi ka udhëtuar drejt Italisë, në vijim të pushimeve të saj dimërore pas përfundimit të spektaklit “Shiko kush...

Marina fut në sherr fansat, ndërhyn Luana: E teprove tani

Kur Marina poston një foto në "Instagram" është e sigurt që do marrë vëmendjen e të gjithë dhe do komplimentohet pafund, por këtë herë...

Video/Luana si një profesioniste e vërtetë në skijim

Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të ekranit shqiptar. Pasi përfundoi puntantën e fundit të emisionit “Shiko kush Luan”, Luana udhëtoi...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...