E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Luana

Blendi publikon foton me vajzën, mahnitet Luana: Wow, sa e bukur!

Gazetari Blendi Fevziu ndodhet në Turqi me pushime, ndërsa shoqërohet edhe nga vajza e tij e madhe, Mishel. Fevziu ka publikuar një foto me të...

Paparacët e kapin ‘mat’, Luana fotografohet me Krenarin në Venecia

Luana Vjollca është munduar me çdo kusht për të mos treguar se ajo është në një lidhje. Por paparacët e kanë kapur atë sërish...

Luana jep lajmin e trishtë pas 12 vitesh në televizion

Moderatorja Luana Vjollca është një nga femrat më të komentuara në botën e showbiz-it shqiptar. Prej ditësh ajo është shkëputur nga rrjetet sociale, ndërsa...

Një makinë për ditëlindje, ja kujt ia dhuruan Marina dhe Luana

Luana dhe Marina Vjollca kanë treguar gjithnjë lidhjen e tyre të ngushtë me të ëmën, në postimet e ndryshmet në rrjetet sociale. Së fundmi, ato...

Luana nxjerr klipin e ri, ja detaji me të cilin tërheq vëmendje

Luana Vjollca ka lançuar këngën e saj të re e titull “Boll u bo tu vujt”. Këtë herë Luana vjen ndryshe, teksa shfaqet brune...

Ndizen gjakrat, Luana dhe Ermali debat në komente. Ja çfarë shkruajnë

Nga konkurrenca tek miqësia, raporti mes tyre është kthyer shpesh në lajm për shumë media rozë! Për faktin, se të dy moderojnë formate emisionesh...

Luana do të prezantojë ‘Big Brother VIP’?

Një foto e postuar nga Luana Vjollca në Instagram, i ka vënë vulën lajmit se ajo do të prezantojë ‘Big Brother VIP’. Prej fillimit të...

Video/Luana dhe Ermali ngrenë dyshime: Mund të ndodhin lëvizje të bujshme

Moderatorja Luana Vjollca ishte e ftuara e radhës sot në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Gjatë emisionit, Ermal Mamaqi pyeti moderatoren nëse do...

Luana bën bamirësi: Më kujtuan historinë e familjes sime

Moderatorja seksi e ekranit, Luana Vjollca, është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar. Format e saj bombastike tërheqin vëmendjen e të...

Luana ka ngushtuar belin? Publikohet foto që e nxjerr zbuluar

Luana Vjollca është një nga këngëtaret që përflitet shumë për operacione plastike. Një herë aludojnë se ka bërë buzët, herë tjetër se ka bërë...

Të fundit

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...

Samiti i fundit i BE-së për “makinën e kompromisit” Angela Merkel

Një video që zgjati dy orë e gjysmë me imazhe nga çastet më interesante të samiteve të BE-së me një kolonë muzikore me piano....