E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Video/Luana dhe Ermali ngrenë dyshime: Mund të ndodhin lëvizje të bujshme

Moderatorja Luana Vjollca ishte e ftuara e radhës sot në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Gjatë emisionit, Ermal Mamaqi pyeti moderatoren nëse do të rikthehej sërish në  “Top Channel” pas kësaj interviste apo do të qëndronte në Tv Klan, por Luana i’u përgjigj pyetjes së tij me të njëjtën pyetje pyetje. “Çfarë nuk ndodh tha Mamaqi”, duke ngritur dyshime se lëvizje të bujshme mund të ndodhin. 

Ermal Mamaqi: Tani që erdhe në “Xing” mendon se do punosh më në Top?

Luana Vjollca: Përpara se të vija unë këtu, erdhe ti në “Top” dhe u zhgarravite që të më merrje. Mos vallë erdhe ti andej që të dukeshe një herë?

Ermal Mamaqi: Çfarë nuk ndodh, mund të vini ju këtu, mund të vijmë dhe ne atje… Se po ndodhin shumë lëvizje këto kohë. Mund të ndodhin edhe lëvizje të tjera të bujshme. Mos na detyroni që të ndodhin këto lëvizje./tvklan.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...