E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Luana do të prezantojë ‘Big Brother VIP’?

Një foto e postuar nga Luana Vjollca në Instagram, i ka vënë vulën lajmit se ajo do të prezantojë ‘Big Brother VIP’.

Prej fillimit të këtij viti u bë me dije se “Top Channel” do të sillte formatin e “Big Brother VIP”, ku personazhe nuk do të jenë njerëzit e thjeshtë, por VIP-at.

U bë një kohë e gjatë që përfliteshin për disa personazhe, një ndër to edhe Ledion Liço. Nga fotoja e bukuroshes, të lë ndjesinë se ajo do të marë vetë përsipër moderimin e këtij spektakli.

Todays shooting a whole new thing..? Biggest Project yet! No time to rest.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...