E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Një makinë për ditëlindje, ja kujt ia dhuruan Marina dhe Luana

Luana dhe Marina Vjollca kanë treguar gjithnjë lidhjen e tyre të ngushtë me të ëmën, në postimet e ndryshmet në rrjetet sociale.

Së fundmi, ato janë mbledhur për të festuar ditëlindjen e nënës së tyre, Marias, duke ndarë me ndjekësit pamje e video nga darka familjare.

Por motrat Vjollca së bashku me mbesën kanë bërë një dhuratë madhështore për Marian. Në videon e publikuar nga kjo e fundit duket një makinë e zezë, mbuluar me fjongo të kuqe, që ia kanë dhuruar me rastin e ditëlindjes.

“Mrekullia, dashuria, jeta ime ju që më uroni me kaq mirësi, dashuri e vlerësim në rrugën time të jetës. Përmbledhur një tortë gjigante në vrapin e rrugëtimit tim dhe me emocion të papërballueshëm! Tani më thoni ndalo vrapin, relaksohu dhe shijo makinën, dhuratën me zemër plot! Faleminderit jeta ime”, ka shkruar pranë videos nëna e Marinës dhe Luanës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...