E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Luana nxjerr klipin e ri, ja detaji me të cilin tërheq vëmendje

Luana Vjollca ka lançuar këngën e saj të re e titull “Boll u bo tu vujt”. Këtë herë Luana vjen ndryshe, teksa shfaqet brune në klipin më të ri.

Megjithatë, ajo që bie në sy është pikërisht kur në mes të klipit dalin titrat, “Në këtë pjesë nuk i pëlqente asnjë plan, kërkojmë falje”, e fill pas kësaj shfaqet moderatorja me një buzëqeshje.

Ai plan mund të ishte zëvendësuar, por duket se Luana ka zgjedhur këtë mënyrë për të tërhequr më shumë vëmendje në klipin e ri.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...