E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Luana ka ngushtuar belin? Publikohet foto që e nxjerr zbuluar

Luana Vjollca është një nga këngëtaret që përflitet shumë për operacione plastike. Një herë aludojnë se ka bërë buzët, herë tjetër se ka bërë gjoksin e së fundmi janë kapur me belin e saj.

Kësaj ka vendosur t’i jap përgjigje vetë Luana ditën e sotme duke publikuar foton e 7 viteve më parë.

Këngëtarja shfaqet me rroba banjo, me belin e hollë e të gjitha format siç i ka tani.

“7 vite më parë, si ishte muhabeti belit e këtyre gjërave të tjera domethënë?”, shkruan Luana.

Ajo ka postuar edhe një seri fotosh nga vitet e kaluara ku shfaqet me rroba banjo si për të vërtetuar se nuk ka ndryshuar me kalimin e kohës dhe nuk ka operacione.

Kujtojmë që Luana së shpejti do të rikthehet në muzikë me një këngë të re.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...