E enjte, 4 Mars, 2021
17 C
Tirana

Etiketa

kapshtica

Greqia shtyn vendimin, Kapshtica e mbyllur deri më 7 janar

Për shkak të situatës së rënduar me infektimet, asnjë gjë nuk mund të dihet konkretisht. Gjermania shtoi masat e izolimit, e shumë shtete po...

Policia tjetër njoftim/ Hapet Kapshtica, ja rregullat e reja

Pak çaste më parë u konfirmua zyrtarisht se Greqia do të jetë e mbyllur deri në 7 janar. Nga sot e në vijim, pika...

Greqia shtrëngon masat, mbyll pikën kufitare të Kapshticës

Nga nesër, Greqia pritet që të mbyllë pikën e kalimit kufitar të Kapshticës. Kjo masë vjen në kushtet kur në vendin tonë, janë shtuar...

Greqia pezullon kalimin e mjeteve të tonazhit të rëndë nga Kapshtica

Së fundmi është njoftuar se ditën e nesërme do të pezullohet kalimi i mjeteve të tonazhit të rëndë në pikën kufitare të Kapshticës. Drejtoria Vendore...

Të fundit

Kryemadhi: Ahmetaj është frikacak, nuk e mban dot burgun

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shprehur se kohët e fundit ka ndryshuar mendim për ministrin Arben Ahmetaj. E ftuar në “Opinion”...

E mori me kredi, pas një viti e gjysmë përmbarimi e nxjerr nga shtëpia

Jorida Davidhi ka denoncuar sot në emisionin “Stop” se në vitin 2013 ka marrë një kredi të butë përmes Bashkisë Tiranë dhe një institucioni...

Kryemadhi: Dola kundër inceneratorëve, Koka u ankua tek ish-kryetari i LSI

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intehrim, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me denoncimin e saj për inceneratorët. Kryemadhi tha se eksponentë...

Deklarata për dorëheqje/ Spahiu jep 6 argumente pse Meta nuk do e mbajë fjalën

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu duke komentuar deklaratat e Presidentit Ilir Meta së fundmi lidhur me zgjedhjet e ardhshme, tha se Kreu i Shtetit...

Kush është ishulli më misterioz, më i izoluar dhe më i rrezikshëm në planet?

Një ishull i pandikuar nga civilizimi modern. A ekziston? Po. Në Oqeanin Indian, populli sentinelez ka jetuar në një ishull të vogël për më...