E enjte, 1 Tetor, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

humor

‘Godet’ Nard Ndoka: Luli s’di të këndojë, Rama i bie dajres

Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka, ka komentuar me nota humori dhe ironie aktorët politikë në vend. I ftuar në emisionin “Late Night Show” në Ora...

“Icardi nuk luan? Atëherë jemi ne favoritët”, trajneri i Rapid bën humor me Interin

“Icardi nuk luan? Atëherë jemi ne favoritët”: Dietmar Kuhbauer, trajneri i Rapid Vienne, bën humor gjatë konferencës për shtyp në vigjilje të ndeshjes së...

Brigitte ndjen keqardhje për Melania: Është burgosur! Por ka humor dhe…

“E burgosur brenda Shtëpisë së Bardhë, por inteligjente, me sens humori dhe e hapur”. Kështu e përshkruan dama e parë franceze Brigitte Macron zonjën e...

Të qeshura në Kuvendin e Kosovës, lapsusi për Ramën që shkaktoi humor

Kreu i Kuvendit të Kosovës ka shkaktuar të qeshura në sallën e Kuvendit, teksa ka bërë një lapsus gjatë fjalimit të tij në seancën...

Video/Humor ministrash në samitin e Sofjes

Pas përfundimit të ditës së dytë të takimit mes ministrave të Jashtëm të BE nuk mungoi as fotoja zyrtare.  Por duket se ministrat kanë...

Shqiptarët nuk lexojnë. Ja si e ironizon aktori i humorit këtë fenomen

Ditët e fundit në Tiranë është organizuar edicioni i 20 i Panairit të Librit. Ndryshe nga herët e tjera, këtë vit botuesit u ankuan...

Të fundit

Tajvan, prodhohet roboti që kryen 2 mijë teste virusi në ditë

Një kompani bioteknologjike në Tajvan ka prodhuar një robot, që ka aftësinë të kryejë brenda një dite më shumë se 2 mijë teste të...

Agron Duka: Rama nuk do t’ia dijë për rregulla loje

Kreu i PAA Agron Duka tha sot në emisionin Arena se kryeministri Rama si politikan nuk do t’ia dijë për rregulla loje, kur ka interes...

Britani e Madhe, doktorët me kostum fluturues për emergjencat shëndetësore

Skuadrat e urgjencave shëndetësore dhe inxhinierët në Britaninë e Madhe thanë të martën se kishin testuar me sukses kostumin e parë fluturues në botë...

Tremujori i dytë, ekonomia në Shqipëri bie me 10%

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Nuk ndalet Inter, 9 gola në 2 ndeshje

Inter ka shpartualluar në ndeshjen e dytë Beneventon dhe ka fituar 2-5 në transfertë ndaj Beneventos dhe bashkë me sfidën ndaj Fiorentinës ka shënuar...