E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

godet

Godet sërish Hipertermia Malinje, mjekët e spitalit Amerikan i shpëtojnë jetën 67 vjeçares

Heqja e tëmthit, një operacion në dukje i thjeshtë, mund të kishte qene fatale për S.A nga Tirana. Hipertermia Malinje, komplikacioni më i rrezikshëm...

Stuhia Sebastian godet Gjermaninë, vdesin tre persona

Gjermania është goditur nga stuhia Sebastian, e cila ka shkaktuar tre viktima. Stuhia arriti shpejtësinë prej 140 kilometra në orë dhe goditi perëndimin dhe veriun...

Sali Berisha: Ata që këshilluan Bashën në fushatë ishin fiasko

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur rreth situatës në Partinë Demokratike duke e hedhur përgjegjësinë e humbjes së zgjedhjeve te Lulzim Basha. Në emisionin “Fakt”...

PO NDODH/ Uragani Irma godet Florida-n, banorët në panik nga stuhia vdekjeprurëse

Ashtu siç pritej, uragani Irma ka goditur brigjet jugore të Floridas, pas goditjes së Kubës. Guvernatori i Floridas, Rick Scott ka urdhëruar nëpërmjet një konference...

EMRI/ Godet me mjete të forta në kokë kunatën, arrestohet 34-vjeçari

Policia e Velipojës ka arrestuar një 34-vjeçar, pasi ka ushtruar dhunë ndaj kunatës së tij (gruas së vëllait). Mësohet se Arben Ndoci ka goditur me...

Neymar godet Barcelonën: Atje ka vetëm trishtim

S’kanë kaluar shumë ditë nga largimi i brazilianit Neymar nga Barcelona dhe ndërkohë ai ka filluar të shfrynte kundër ish-klubit të tij. Sulmuesi që...

Paris, makina përplas një grup ushtarësh, 6 të plagosur

Një makinë ka përplasur një patrullë ushtarake në një lagje të Parisit, si pasojë gjashtë ushtarë janë plagosur, dy prej tyre janë në gjendje...

Rama godet dhe ironizon Bashën, Dulen, Dashin dhe gjykatësit

Kryeministri Rama nga qyeti i Delvinës ku zhvilloi një takim me votuesit socialistë, ka ironizuar vendimet e Partisë Demokratike gjatë viteve në opozitë, si...

Të fundit

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...