E mërkurë, 28 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

Gëzim Balla

Ç’farë ndodhi në Bulqizë para të shtënave/ Biznesmenin e kërcënonin në telefon

Fillimisht u përfol se një person i vetëm, i ka zënë pritë biznesmenit Gëzim Balla në Bulqizë, dhe ka tentuar që ta eliminojë. Por...

Të shtëna në Bulqizë, objektiv biznesmeni i njohur

Të shtëna me armë janë dëgjuar sot rreth orës 18:00 në Bulqizë. Nga të dhënat e para, mësohet se arma i është drejtuar një...

Të fundit

Topalli i shpall ‘luftë politikës së vjetër’: Vendi nuk ka alternativë

Partia ‘Lëvizja për Ndryshim’ e kryesuar nga ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli është forca më e re politike që do garojë në zgjedhjet parlamentare të 25...

Mcallister: Ndryshimet e njëanshme, jo produktive për çeljen e negociatave

Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, David Mcallister është politikani i rradhës i faktorit ndërkombëtar, që reagon lidhur me ndryshime në Kodin...

‘Nuk ka qeveri e as opozitë’, Jozefina Topalli prezanton partinë e re

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli ka prezantuar forcën e re politike të kryesuar prej saj. Partia më e re që do garojë më 25 prill, quhet ‘Lëvizja...

Kryemadhi nga Fieri: Më 25 prill, merr fund ‘aksidenti Rama’

Në prag të zgjedhjeve parlamentare, fushata politike sa vjen dhe bëhet më e ashpër. Nga Fieri, gjatë një takimi me simpantizantë të LSI, kryetarja e...

“Fluturon” kurba e infeksioneve nga Co*id-19 në Itali

Italia nuk njeh rënie të numrit të të infektuarve nga Covid-19. Në 24 orët e fundit, në vendin fqinj u regjistruan 24,991 raste të reja...