E enjte, 28 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Etiketa

digjet

‘BMW’-ja shkrumbohet në mes të natës në Durrës, policia jep detajet e para

Një mjet është shkrumbuar gjatë natës në Durrës. Burimet paraprake të policisë njoftojnë se në orën 03:30, në lagjen nr. 15, Durrës, ka marrë...

Merr flakë banesa në Sarandë, humb jetën 54-vjeçari

Një ngarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Si pasojë e zjarrit në një banesë ka gjetur vdekjen një 54-vjeçar,...

Makina i shpërtheu në flakë, ja çfarë thotë vëllai i Bujar Nishanit

Lidhur me shpërthimin në flakë të mjetit të vëllait të ish-Presidentit Bujar Nishani, Ilir Nishani, detaje të reja janë hedhur në dritë. Sikundër e njoftoi...

Digjet një furgon mallrash në aksin Korçë-Pogradec

Një furgon mallrash është djegur sot në aksion Korçë-Pogradec. Ende nuk dihen shkaqet e djegies së mjetit. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm...

Pogradec: Digjet ‘BMW X6’ e biznesmenit të njohur

Një automjet tip ‘’BMW X6’’ është përfshirë nga flakët gjatë orëve të natës në qytetin e Pogradecit. Mësohet se makina ka qenë në pronësi të...

Shkrumbohet gjatë natës një makinë në Kombinat, ja çfarë thotë policia

Një makinë është djegur gjatë natës në Kombinat. Në rrugën “Thoma Goxhaj”, në Kombinat, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht mjeti i parkuar...

Greqia mban zi për “Ayasofya”, në Selanik digjet flamuri turk

Greqia ndodhet në zi pas faljes së namazit të parë tek godina “Ayasofyas”, e cila u kthye nga muze në një xhami. Mësohet se flamuri...

Digjet një automjet tek ura e Mifolit

Një automjet tip “Volkswagen” është përfshirë nga flakët së fundmi tek ura e Mifolit. Kjo e fundit ndodhet në aksin rrugor Fier-Vlorë. Rrethanat në të cilat...

Luhatje të shpeshta elektrike, digjet një apartament në Lezhë

Ditën e sotme, një apartament në fshatin Torovicë të Lezhës është përfshirë nga flakët. Dyshohet se shkak për rënien e flakëve të jenë bërë luhatjet...

Digjet një automjet në Vlorë, çfarë dyshohet

Një automjet tip “BMW” është djegur gjatë orëve të para të mëngjesit në qytetin e Vlorës. Raportohet se ngjarja ka ndodhur tek ish-shkolla e Marinës. Policia...

Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...