E shtunë, 4 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

Denis Himçi

Video-skandali/ Merret vendimi i papritur për pedagogun Himçi

Pedagogu i Elbasanit, Denis Himçi, i cili u vu në pranga disa muaj më parë pasi u denoncua nëpërmjet një video-përgjimi, do të hetohet...

Kërkoi marrëdhënie në këmbim të notës, ja çfarë po ndodh me pedagogun

“Arrest me burg” është masa e sigurisë vendosur nga Gjykata e Krimeve të Rënda për pedagogun e Elbasanit, Denis Himçin, i cili kërkonte favore...

I kërkonte favore seksuale studentes, dosja e pedagogut të Elbasanit i kalon Krimeve të Rënda

Gjykata e Elbasanit ka caktuar që çështja në ngarkim të profesorit Denis Himçi t’i kalojë tashmë Prokurorisë për Krimet e Rënda. Gjykata në fjalë ka...

U filmua duke i kërkuar favore seksuale, gjykata lë në burg pedagogun Denis Himçi

Pedagogu Denis Himçi i cili u filmua teksa i kërkonte një studenteje favore seksuale kundrejt provimeve, mësohet se do të qëndrojë 10 ditë në...

Video-skandali me pedagogun/ Denis Himçi shtrohet me urgjencë në spital

Pedagogu Denis Himçi, i cili u filmua teksa i kërkonte favore seksuale një studenteje në këmbim të notës, mësohet se është shtruar në spital....

Pedagogu që i kërkonte favore seksuale studentes, Saimir Kodra zbulon si u realizua përgjimi

Drejtuesi i emisionit investigativ “Stop”, Saimir Kodra ka treguar të tjera detaje për skandalin e publikuar mbrëmjen e djeshme, teksa pedagogu Denis Himçi i...

Favore seksuale në këmbim të provimit/ Universiteti i Elbasanit: Çështja të zbardhet!

Universiteti i Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” ka reaguar me anë të një deklarate për mediat, pas publikimit të videos nga emisioni investigativ ‘Stop’, ku pedagogu...

I kërkoi favore seksuale studentes, arrestohet pedagogu Denis Himci

Policia e Elbasanit ka shoqëruar pedagogun e Universitetit të këtij qyteti, Denis Himcin. Ky i fundit u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni investigativ...

VIDEO/ Favore seksuale dhe dhurata për provimet, demaskohet pedagogu në Elbasan

Emisioni “Stop” solli sonte një tjetër skandal përmes kameras së fshehtë. Auditoret e Universitetit dhe mënyra se si merren provimet në to, ishin në...

Të fundit

Peshku i zgjedhjeve në det, listat e deputetëve në zjarr

Nga Alfred Peza Nuk ka stinë tjetër që mund ti shkonte më mirë shprehjes së njohur popullore, me peshqit në det dhe tiganët në zjarr,...

Mbyllja e kufijve/ Manastirliu tregon se kur do ta bëjë BE vlerësimin tjetër

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka komentuar vendimin e BE-së për të mos hapur kufijtë me Shqipërinë. E ftuar në emisionin “Java”...

Katër deputetë kosovarë rezultojnë pozitiv me koronavirus

Mediat kosovare raportojnë se katër deputetë të Kuvendit të Kosovës kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas Gazetës Express, bëhet fjalë për 4 deputetë nga radhët...

A mund t’i shtyjë Rama zgjedhjet duke përdorur pandeminë? Përgjigjet Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shprehet i prerë se zgjedhjet e ardhshme nuk do të shtyhen. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Basha...

Nuk dogjën mandatet/ Basha: Ja çfarë u ofroi Rama deputetëve të opozitës së re

Kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se shumica prej deputetëve të opozitës së re kanë bërë pazare me kryeministrin Rama. I ftuar në emisionin “Zonë...