E shtunë, 15 Gusht, 2020
24 C
Tirana

Etiketa

Artan Hoxha

“Bëni si them unë, mos bëni si bëj unë”, Artan Hoxha bën për një lek Ramën (FOTO)

Më herët, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, njoftoi se qeveria ka vendosur që maskat të jenë të detyrueshme në ambientet e mbyllura. Në rast...

“Kujdes po, panik jo për dy vitet që të kanë mbetur”, Artan Hoxha ka dy fjalë për Metën

Gazetari Artan Hoxha ka shpërndarë postimin e tre viteve më parë, ditën kur Meta është zgjedhur president. Me një koment tipik të gazetarit, ai...

“Po të kërkosh, gjen”/ Artan Hoxha zbulon parcelat me bimë narkotike

Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka publikuar sot disa pamje të parcelave me bimë narkotike, të cilat i ka filmuar vetë në Përmet e...

A do të lirohet Zani Çaushi? Artan Hoxha zbardh prapaskenat

Zani Çaushi, kreu i një prej bandave të Vlorës gjatë trazirave të vitit 1997, kërkon lirinë me kusht. Kërkesa po shqyrtohet në Gjykatën e...

“Italianët hynë në lojë”/ Artan Hoxha: Grupet kriminale po përdorin mjete të fuqishme

Gazetari Artan Hoxha, duke folur për gomonen e kapur sot në ujërat e Vlorës, tha se bandat kriminale po përdorin mjete mjaft të fuqishme,...

E paralajmëroi dy muaj më parë/ Gazetari: E njëjta dorë vrau në Durrës dhe Elbasan

Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka bërë lidhjen mes vrasjeve që kanë tronditur qytetet e Elbasanit dhe Durrësit. I ftuar në emisionin “ABC News”, në...

“OFL, operacion mediatik”, Artan Hoxha tregon si veprojnë bandat

Gazetari Artan Hoxha ka kritika të forta për Operacionin Forca e Ligjit. Ai e cilëson si një operacion mediatik, ndërsa ballafaqohet me krimin që...

“Politikanët shqiptarë urdhërojnë dhe përdorin krimin”, Artan Hoxha nxjerr fakte të rënda

Duket se situata kriminale po njeh shtrirje të madhe në vend, ku nuk mungojnë edhe atentatet e tipit mafioz. Gazetari investigativ Artan Hoxha, i...

Përveç hakmarrjes, ja kush është pista tjetër e hetimit për biznesmenin Hekuran Billa

Një ditë më parë u vu në pranga Adiola Lakra, 26-vjeç, e dyshuar si bashkëpunëtore në ekzekutimin e 40-vjeçarit Hekuran Billa te Komuna e...

Eliminimi i biznesmenit/ Hoxha: ‘Miku’ që të donte ‘të mirën’, ka marrë nën kontroll bankën tënde

Një nga atentatet më të bujshme në Tiranë, është ai i kryer ndaj bankierit të njohur Artan Santo. Vrasja është kryer më 26 qershor...

Të fundit

U tha se do punohej natën, pala greke mbyll doganën në Kakavijë

As sot nuk ka marrë zgjidhje radha kilometrike në Kakavijë, që vijon prej tre ditësh. Ndonëse u duk se diçka do të lehtësohej, pasi...

Pala greke mbyll punën, mijëra shqiptarë kalojnë një natë tjetër rrugëve

Mijëra qytetarë do të kalojnë edhe një tjetër natë rrugëve. Pala greke në pikën kufitare të Kakavijës, ka mbyllur punën. Pak minuta pas orës...

“Janë të paktën tre vaksina që po provohen në Itali”, Brataj tregon në çfarë faze janë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në lidhje me përpjekjet botërore për prodhimin e një vaksine ndaj COVID-19. Ai thotë se në...

“Para se të vdiste, Musine Kokalari më thirri mua dhe kunatën time”/ Dëshmia e ish-të burgosurit politik

Nga: Dashnor Kaloçi Memorie.al publikon historinë e panjohur të Musine Kokalarit gjatë periudhës që ajo ka qenë e internuar në qytetin e Rrëshenit, ku ishte internuar...

“S’mund të ndjeja shije, flokët vazhdojnë të më bien”, Sara Hoxha rrëfen pasojat e koronavirusit

Pak më herët, Sara Hoxha zbuloi me anë të një postimi në Instagram se ishte infektuar me koronavirus. Ajo ka përcjellë një tjetër postim,...