E hënë, 16 Maj, 2022
27.5 C
Tirana

Etiketa

aksidenti

Aksidenti te vijat e bardha, Gledis Nano “ngre në këmbë” policinë rrugore (VIDEO)

Prej mbrëmjes së djeshme, në të gjithë vendin, shërbimet e Policisë Rrugore të mbështetura nga Patrullat e Përgjithshme dhe forcat “Shqiponja”, kanë vijuar kontrollet...

I dr*guar dhe me shpejtësi të frikshme/Foshnja lë spitalin, çifti del nga trajtimi intensiv

Një lajm i mirë vjen nga të aksidentuarit që u përplasën dje në “Rrugën e Kavajës” nga një makinë tip “G Class”. Arjan dhe Vilma...

Makina luksoze aksidenton çiftin e bashkëshortëve dhe foshnjën e tyre, politika: Të fortët sillen si Zot në rrugët e Tiranës

Një makinë luksoze aksidentoi rëndë një çift dhe foshnjën e tyre, e më tej u largua nga vendngjarja. Çifti i bashkëshortëve me foshnjën e...

Shoferi i autobusit shpallet fajtor për aksidentin në Bullgari

Shoferi i autobusit është shpallur fajtor për aksidentin e rëndë që ndodhi në Bullgari, ku humbën jetën 45 shtetas të Maqedonisë së Veriut, me...

Akt terrorist apo gabim njerëzor? 44 viktima, 1 i mbijetuar është zhdukur

Aksidenti në Bullgari ka marrë një tjetër rrjedhë, me shumë enigma. Mediat bullgare aluduan se në autobus po transportohej benzinë ose naftë, ndaj dhe...

Detaje të reja nga aksidenti tragjik me 46 të vdekur në Bullgari

Të paktën 46 persona, duke përfshirë 12 fëmijë, vdiqën kur një autobus u përplas dhe mori flakë në Bullgarinë perëndimore, thonë zyrtarët. Autobusi ishte...

Tragjedi në Bullgari/Digjet autobusi me pasagjerë nga Maqedonia e Veriut

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bullgari, ku për pasojë kanë ndërruar jetë 45 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut. Autobusi me...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Milot, trajleri godet nga pas autobusin 

Një aksident me pasojë një fëmijë të plagosur ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë ishull Shëngjinit. Burimet bëjnë me dije se...

Kroaci/ Aksidenti tragjik, prokurori: Shoferin e zuri gjumi

Zëvendës Prokurori Komunal Slavko Pranjic zhvilloi një hetim në vendin e rrëzimit të një autobusi të Kosovës që u përmbys në autostradën A3 pranë...

Kroaci/ Dalin detaje, viktimat një shofer dhe 9 pasagjerë, 44 në spital

Jutarnji.hr Mijëra njerëz dolën në rrugë të shtunën, në të gjithë Brazilin, për të demonstruar kundër politikave të qeverisë gjatë pandemisë. Një konferencë për shtyp u...

Të fundit

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...

Deklaratat për SPAK/ Hajdari: Politika të qëndrojë larg drejtësisë, “peshqit e mëdhenj” janë në rrjetë

Në daljet e fundit për mediat, kryeministri Rama është shprehur se po pret me padurim që SPAK-u të godasë nga të katër anët. Duket...

Plagoset ish kandidati për kreun e PS-së, ngjarja në lokalin e reperit të njohur

Ish-kandidati për kreun e Partisë Socialiste në Durrës, Ardit Kërtusha, është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...

Gazeta austriake zbulon skandalin e madh, stafi i Metës vihet në lëvizje. Ja çfarë do ndodhë

Presidenca ka reaguar pas artikullit në gazetën austriake "Kronen Zeitung", duke i cilësuar si shpifje dhe gënjeshtra të fabrikuara. Reagimi është përcjellë nga ana...

SPAK mes PD dhe PS

Dikur PD e drejtuar nga Lulzim Basha nuk besonte te SPAK, por më pas jo vetëm depozitoi disa denoncime por kërkoi i pari që...