E hënë, 13 Korrik, 2020
31 C
Tirana

Etiketa

Saida Dollani

Kërcënimi i ish-gjyqtares së procesit “Shullazi”/ Dëshmia e bashkëshortit

“Isha në lokalin e lagjes bashkë me një mikun tim. Një moment dola të pija një cigare të dera e jashtme. Aty pranë kaloi...

Gjyqi për Shullazin/ Anëtarët e bandës kapen me gjyqtaren: Kush të ka kërcënuar?

Rreth një muaj më parë, drejtuesja e Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda, Saida Dollani u kërcënua me jetë, e për rrjedhojë është...

Të fundit

Rritja e frikshme e të infektuarve, KMSH jep njoftimin e rëndësishëm

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë ka bërë një njoftim të rëndësishëm, drejtuar gjithë myftijve, me rastin e shtimit të numrit të infektimeve dhe viktimave. KMSH...

Tentuan ta grabisnin në mes të ditës, ja çfarë ndodhi me presidentin e klubit të Serisë A

Të dielën pasdite, presidenti i Breshias, Masimo Celino, ka rënë pre e një grabitje. Dy persona kanë sulmuar Celinon para një supermarketi në Breshia,...

Vjen ndryshimi i shumëpritur nga rrjeti social, ja çfarë do ndodhë me komentet

Ndryshimi i fundit në rrjetin social Instagram, lidhet me komentin tuaj të preferuar. Besnikët e Instagramit, janë sy e vëshë me risitë e fundit....

Zëvendësohen 7 drejtues në vetëm 8 muaj/ Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën e Vlorës

Kadastra e Vlorës nga sot ka në krye drejtorin e tetë brenda një viti. Kreu i agjencisë shtetërore të kadastrës, Artan Lame, prezantoi juristin...

I ktheu ligjin Parlamentit, Meta jep ‘paralajmërimin’ e fundit

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, ka reaguar për vendimin e tij në lidhje me kthimin në Kuvend të ligjit që ndëshkon median sa i...