E premte, 27 Nëntor, 2020
3 C
Tirana

Etiketa

flet

“Më futi në dhomë dhe fiku dritën”, flet e reja që u ngacmua nga ish-ministri kosovar

E reja e cila u ngacmua seksualisht nga ish-ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Numan Baliq, ka dhënë më shumë detaje se si ka ndodhur...

Iu vendos lëndë plasëse në afërsi të banesës, rrëfehet për herë të parë 17-vjeçarja

Ka reaguar për herë të parë 17-vjeçarja, së cilës iu vendos një sasi tritoli në afërsi të banesës mbrëmjen e djeshme. E mitura është shfrytëzuar...

Agron Duka dhe 200 shqiptarë ngecin në aeroportin gjerman

Situata e krijuar nga koronavirusi po shkakton probleme të mëdha me trafikun ajror në Europë duke anuluar fluturime të shumta. Nisur nga situata e krijuar,...

Vjosa Osmani flet për herë të parë si kryetare e Kuvendit të Kosovës

Pas seancës së sotme parlamentare, ka ardhur reagimi i parë i Vjosa Osmanit si kryeparlamentare e Kuvendit të Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, Osmani...

Vëllai i masakroi nusen/ Burri i Enkeledës: Monstra të varet në litar

Pas ngjarjes që tronditi vendin pak ditë më parë ku Erdet Çapoku masakroi brenda banesës kunatën e tij Enkeledën, ka ardhur edhe reagimi i...

Brexit/ Merkel thyen heshtjen, frikësohet për të ardhmen e BE-së

Kancelarja gjermane dha paralajmërimin e parë për Brexit, në një intervistë me Financial Times, pasi po i afrohet fundit të mandatit të saj. Ajo tha...

Rama i prerë për shembjen e TK: Çështje politike, privati nuk do ta prekë truallin

Gjatë bashkëbisedimit me gazetarët Kryeministri Edi Rama ka folur për shembjen e Teatrit Kombëtar. Rama është shprehur se godina nuk mund të restaurohet dhe...

Meta flet troç: Kjo është porosia që i kam dhënë Ramës që para 6 vitesh

Presidenti Ilir Meta ka folur për refuzimin e kryeministrit Rama për ta takuar. Gjatë konferencës së veçantë, ku njoftoi datën e re të zgjedhjeve...

A do të pajtohet me Agron Llakajn? Rudina Dembacaj flet troç

Aktorja e humorit është shkëputur prej kohësh nga “Al Pazari”, ku ishte një nga protagonistet kryesore. Megjithatë ajo tashmë ka emisionin e saj, ndërsa...

“Biseda me Ramën”, Edy Reja flet për Shqipërinë: Kush janë “engjëjt e mi mbrojtës”

Në intervistën e gjatë dhënë për Gazzetta dello Sport, trajneri i Shqipërisë Edy Reja ka zbuluar Shqipërinë për lexuesit italianë, duke zbuluar edhe ndonjë...

Të fundit

A do të na mbrojë vaksina e Covid-19?

Pretendentët kryesorë në garën e vaksinave COVID-19 kanë patur nivele të ndryshme suksesi pas provave klinike, por çfarë do të thotë kjo për luftën...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Kryemadhi: Do dal bashkë me Bashën në fushatë, jemi një

Kryetarja e Lëvizjes Socaliste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka deklaruar se kryebashkiaku Erion Veliaj do të marrë drejtimin e Partisë Socialiste pas 25 prillit. E...

Ndërron jetë ish-trajneri i Partizanit dhe ekipit kombëtar në peshëngritje

Peshëngritja shqiptare ka humbur të premten një tjetër figurë, pasi është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare Haki Agalliu. Ai ka qenë peshëngritës dhe...

Vendosi flamurin kombëtar në parlamentin serb/ Deputeti tregon prapaskenat

Vendosja e flamurit shqiptar në Parlamentin serb nga deputeti Shaip Kamberi, shkaktoi jo pak reagime. Kamberi sqaroi arsyet që e çuan të ndërmerrte këtë veprim,...

Kryemadhi kundër karantinës së dytë: Do e shkatërronte ekonominë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është kundër një karantine të dytë, por ka thënë se është pro mbylljes së shkollave pasi i cilëson si...