E enjte, 28 Janar, 2021
-3 C
Tirana

A do të pajtohet me Agron Llakajn? Rudina Dembacaj flet troç

Aktorja e humorit është shkëputur prej kohësh nga “Al Pazari”, ku ishte një nga protagonistet kryesore. Megjithatë ajo tashmë ka emisionin e saj, ndërsa dihet se shkëputja erdhi pas një sherri me Agron Llakajn.

Dembacaj ka qenë e ftuar në programin radio televiziv, MCN Urgjenca në MCN Radio Albania. Ajo është pyetur lidhur me debatin në fjalë, pyetje së cilën Dembacaj është munduar ta injorojë, por në vazhdim ka folur.

E pyetur nëse do të pajtohet ndonjë ditë me Agron Llakaj, Rudina u shpreh shkurt: “Unë jam një shtrigë që nuk di të fal”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Video/ Triumf me “poker”, Berisha nuk i ndal dot sulmet e Juventusit

Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, teksa ka mposhtur 4-0, Spalin, ku luan portieri i Kombëtares, Etrit Berisha. Bardhezinjtë e nisën me...

Sondazhi: 53% e vlerësojnë pozitivisht menaxhimin e pandemisë nga qeveria

Sondazhi i ''Report Tv'' dhe institutit italian Piepoli, ka vlerësuar vullnetin e shqiptarëve ndaj qeverisjes së kryeministrit Edi Rama. Të pyetur për menaxhimin e situatës...

Brataj: Vaksina anti-co*id na mbron 28 ditë pasi e kemi marrë

Drejtuesi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me efektet e vaksinës anti-COVID në vendin tonë. Teksa iu referua rastit...

Balla: Koalicioni me Metën, domosdoshmëri për të rrëzuar Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla tha se vrasjet e 21 janarit janë kryer në gjakftohtësi dhe nga dy persona, një prej...

Balla tregon planin B të Berishës për 21 janarin

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, komentoi protestën e 21 janarit të vitit 2011, ku humbën jetën 4 protestues. I ftuar në Real...