E martë, 19 Janar, 2021
-2 C
Tirana

Etiketa

flet

“Mos bëj fushatë, tërhiqu”/ Ndocaj flet për kërcënimet: Ishin njerëz të mazhorancës

Kandidati për kryetar të bashkisë Lezhë, Eduart Ndocaj, pretendon se është kërcënuar me anë të telefonatave që i kanë ardhur në numrin e tij...

Doli në përgjimet e Dibrës, Olta Xhaçka flet për bashkëshortin

Në përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane “Bild” ka dalë edhe ish-deputeti i PS-së, Arjan Gaçi, i cili njëkohësisht është edhe bashkëshorti i ministres...

“Kam bërë mijëra biseda të tilla”, Rama flet troç për përgjimet

Kryeministri Edi Rama ka folur më konkretisht për përgjimet e nxjerra nga Bild. Duke folur në foltoren e Kuvendit, ai është ndërprerë nga deputeti...

Patozi flet për situatën politike në vend: Meta, Rama dhe Basha gati për luftë

Astrit Patozi, koordinatori i Bindjes Demokratike ka folur për situatën politike në të cilën është përfshirë vendi, ku ditën e sotme në qytetet e...

“Ishte çnjerëzore”, Suarez flet për kafshimin: Ja çfarë i thashë bashkëshortes

Luis Suarez ka folur përsëri në lidhje me incidentin e ndodhur me mbrojtësin italian Giorgio Chiellinin në Botërorin e Brazilit. Ylli uruguaian i Barcelonws...

Aksidenti tragjik/ “Flet” policia: Tre persona ndërruan jetë, vajza kaloi në vdekje klinike (Emrat)

Aksidenti tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit ka marrë jetën e tre anëtarëve të një familje, babai, nëna dhe vajza e...

Meta do shpërndajë Parlamentin? Flet këshilltari i Presidentit

Bledar Dervishaj, këshilltar ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta iu ka dhënë përgjigje shumë pikëpyetjeve të ngritura pas zhvillimeve të fundit në vend...

Lori Hoxha flet për herë të parë për gjendjen e rëndë shëndetësore që ka kaluar   

Lori Hoxha ditën e djeshme ka bërë një postim që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Bukuroshja ka publikuar disa foto në Instagram krah...

Shënoi dhe u kritikua, flet Ramadani: Nuk e hodha fanellën, por ishte… (Video)

Kuqezinjtë e drejtuar nga Edy Reja kanë marrë një fitore mjaft të rëndësishme një natë më parë në “Elbasan Arena” ndaj Moldavisë. Ishin Cikalleshi...

“Rama i zoti të marrë qoka”, Ylli Rakipi: Juncker flet sipas avujve të alkoolit

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker në një konferencë me kryeministrin Rama deklaroi se në Shqipëri duhet të mbahen zgjedhjet më 30 qershor. Gazetari...

Të fundit

A mund të “provojë” shkenca se ka një jetë të përtejme?

A ka jetë pas vdekjes? Një seri e re dokumentarësh në “Netflix”, pretendon të provojë se po. Por seriali mbështetet mbi një mori dukurish...

Aksident në aksin Milot-Fushë Krujë, humb jetën 70-vjeçari

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Milot-Fushë Krujë, pranë kryqezimit në fushë Mamurras. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një motor i...

Britania e Madhe shënon ditën më vdekjeprurëse që nga fillimi i pandemisë

Varianti i ri i koronavirusit ka pushtuar Britaninë e Madhe. Në 24 orët e fundit, janë shënuar 1.610 viktima, shifra më e lartë ditore...

Mandzukiç vishet kuqezi, zgjedh fanellën me numrin 9

Mario Mandzukiç është zyrtarisht futbollist i Milanit. Mëngjesin e sotëm sulmuesi kroat firmosi kontratën 6 mujore nga e cila do të përfitojë 1.8 milion...

Inagurimi i Bidenit/ Masa të pashembullta sigurie dhe një shkëputje nga tradita

Zyrtarët e sigurisë në Shtetet e Bashkuara thonë se po marrin të gjitha masat paraprake për të mbrojtur nga një sulm i mundshëm gjatë...