E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

Diego Armando Maradona

Vdekja e Maradonës, shtatë persona akuzohen për vrasje

Shtatë persona janë të dyshuar dhe akuzohen për "vrasje me qëllim" të Diego Armando Maradona. Të akuzuarit janë mjekë që i erdhën në ndihmë...

“Vuajti më shumë se 6 orë”/ Rezultatet e autopsisë, ja nga çfarë vdiq Maradona

Maradona nuk ka ndërruar jetë menjëherë, por pas 6 deri në 8 orë vuajtjesh. Ky është përfundimi i ekspertizës bërë pas vdekjes. Mediat argjentinase...

S’do ta besoni/ Zbulohet shuma marramendëse që Maradona shpenzonte në muaj

Pas vdekjes së legjendës së futbollit Diego Armando Maradona, familjarët janë në gjyqe për ndarjen e pasurisë. Pak ditë më parë u bë publik...

“Ia pinë gjakun, vdekja e tij më mbulon me m**”, ish-trajneri qan për Maradonën

Sezar Luis Menoti, ish-trajneri i kombëtares së Argjentinës mes viteve 1974-1982, i njohur si një ndër miqtë më të ngushtë të Maradonës, kujton me nostalgji...

“Mbyll sytë dhe mendja nuk më largohet”, djali i Maradonës tregon vuajtjet

Djali i Maradonës tregon se tashmë është izoluar, dhe se po kalon një periudhë të vështirë të jetës së tij. Vdekja e Maradonës ka...

Hetimet për vdekjen e Maradonës, zemra i peshonte dy herë më shumë se normalja

Teksa sot bëhen një javë pas vdekjes së Maradonës, pritet që të bëhen analizat e mostrave të urinës, gjakut dhe zemrës të marra gjatë...

“Maradona ishte përdhunues”, futbollistja: Ai ka dhunuar gratë (FOTO)

Në kohën kur e gjithë bota ka përkujtuar legjendën e futbollit Diego Armando Maradona, ka nga ato personazhe që kanë shprehur haptazi urrejtjen dhe...

Vdekja e Maradonës/Mjeku: Ishte pacient i pamenaxhueshëm, s’kam gabuar

Ende ka hije dyshimi mbi vdekjen e Diego Armando Maradona, ndërsa dyshohet se ai mund të jetë vrarë. Por këto të gjitha mbeten hipoteza,...

“Maradona mund të jetë vrarë”, mediat e huaja nxjerrin faktet

Diego Armando Maradona u nda nga jeta në mënyrë të papritur, në moshën 60-vjeçare. Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona, u operua në tru...

Infermierja pranon se gënjeu për kontrollin e Maradonës, çfarë thonë hetuesit

Diego Armando Maradona u nda nga jeta për shkak të një arresti kardiak. Shumë është aluduar për ndarjen nga jeta, dhe se sa është...

Të fundit

Khaby Lame thyen rekordin, Chiara Ferragni s’është më mbretëresha e Instagramit

21-vjeçari Khaby Lame që është bërë shumë i famshëm me videot e tij në TikTok, ka rrëzuar blogeren Chiara Ferragni nga froni.   View this post...

Degradon keq sherri me pushuesit/ Biznesmenia i zë rrugën çiftit me fëmijë

Ju kujtohet rasti i Mihal Kokëdhimës, i cili në gusht të 2019 hipi sipër një makine me turistë spanjollë? Për fat të keq, rastet...

Tmerret e padukshme në qendrat e ndalimit të emigrantëve në Itali

Nga Annalisa Camilli “Internazionale” I akuzuar për vjedhjen e një smartfoni, Musa Balde u rrah egërsisht nga 3 italianë në Ventimilja, afër kufirit me Francën....

“I shkëputa një linjë uji”, goditet drejtori i Ujësjellësit në Fushë Arrëz

Drejtori i Ujësjellësit të Fushë Arrëzit, Anduel Gjinaj është sulmuar. Ai ka bërë denoncim në polici dhe në Prokurorinë e Pukës, për dhunën që...

Çelja e negociatave/Raportuesja e Shqipërisë në PE: Moment i rëndësishëm!

Parlamenti Evropian është mbledhur për të diskutuar në lidhje me hapjen e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut në BE. Me anë të...