E premte, 7 Maj, 2021
16 C
Tirana

Etiketa

napoli

Milani – Napoli në 20:45, Milani për replikë me Interin në krye

Milani do të synojë të mbajë ritmin e Interit që fitoi në transfertën e Torinos, kur të përplasë brirët me Napolin në San Siro...

“Kemi biseduar me PSG-në”/ Agjenti i Hysajt flet për të ardhmen e mbrojtësit

Tashmë nuk ka më dyshime se mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli në fund të sezonit, por ekziston një mundësi...

U eleminua nga Europa League, tjetër “shuplakë” për Gennaro Gattuson

Federata Italiane ka gjobitur me 3 mijë trajnerin e Napolit, Xhenaro Gatuzo. Komisioni Disiplinor arriti në përfundim se tekniku i të kaltërve ka përdoru...

Video/ Atalanta magjike: Gjimshiti eliminon Hysajn, sfidon Ronaldon në finale

Atalanta është finalistja tjetër në Kupën e Italisë, e cila do të sfidojë Juventusin që u kualifikua ditën e djeshme ndaj Interit. Pas ndeshjes së...

Do të largohet nga Napoli, klubi portugez nis kontaktet për Elseid Hysajn

Elseid Hysaj do të lërë përfundimisht Napolin pas 6 sezonesh. Këto ishin deklaratat e agjentit të mbrojtësit të Kombëtares, Mario Xhufredi i cili doli...

Prej kohësh thuhet se do largohet, Gatuzo merr vendimin për Hysajn

Elseid Hysaj prej kohësh thuhet se do të largohet nga skuadra e Napolit dhe kjo e gjitha për shkak të minutazhit të paktë që...

Hysaj drejt divorcit me Napolin, mbrojtësi kuqezi pranë gjigandit europian

Elseid Hysaj është në pritje të përfundimit të këtij sezoni për të mësuar më tej edhe destinacionin e ri. Mungesa e hapësirës nga Gatuzo dhe...

Video/ Pamje të frikshme në Napoli, çahet toka dhe ”përpin” makinat

Pamje apokaliptike vijnë nga Napoli i Italisë, ku sipas pamjeve të publikuara nga mediat në vendin fqinj, një gropë e madhe është krijuar në...

E ardhmja e Hysajt në dilemë, flet agjenti i lojtarit

Elseid Hysaj mbetet një temë e nxehtë tek Napoli, në një kohë kur anësorit kuqezi i skadon kontrata në fund të sezonit ndërsa mundësia...

U infektua me Covid në festën e shfrenuar, gjobë e majme për lojtarin e Napolit

Sulmuesi i Napolit, Viktor Osimene, është duke kaluar një situatë tepër të vështirë, teksa u kthye në Napoli dhe doli pozitiv në Covid-19 pasi...

Të fundit

Amnesty International i rikthen Navalnit statusin e “të burgosurit politik”

Amnesty International të premten i kërkoi falje kritikut të burgosur të Kremlinit, Alexei Navalny për heqjen e statusit të tij si "i burgosur i ndërgjegjes" dhe...

Milani gjen trajnerin e ri, ja kush projektohet në vendin e Piolit

Te Milani mund të ketë një tjetër ndryshim në pankinë pas atij të tetorit të vitit 2019, kur u largua Marko Xhampaolo. Tani radhën mund...

Dosjet/ Ja si CIA i përdorte pëllumbat si spiunë gjatë Luftës së Ftohtë

Dokumentet e de-klasifikuara vitet e fundit të Agjencisë Qendrore të Inteligjencës në SHBA (CIA), tregojnë përdorimin e pëllumbave-spiunë gjatë Luftës së Ftohtë. Në fakt,...

Salianji: Ata që ka Rama sot në lista, i janë lutur Bashës për të qenë në PD

Kandidati fitues për deputet në Korçë nga Partia Demokratika, Ervin Salianji i ka dalë në mbrojtje kryedemokratit Lulzim Basha, teksa theksoi se ai ka...

A bëhen njerëzit më fetarë në kohë krizash?

Nga: Danielle Tumminio Hansen “The Conversation” Feja e organizuar ka qenë në rënie për dekada me radhë në Shtetet e Bashkuara. Por gjatë pandemisë së...