E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

melisa

Arjani shpërthen ndaj Atdheut: 10 ditë pasi u puthe me Anën, joshe Melisën

Pavarësisht faktit se e refuzoi fillimisht Melisën në takim, Atdheu dukej qartë se u tërhoq jo pak ndaj saj në takim. Ata surprizuan në...

Debati/ ‘Për mua je zero’, Mevlani shpërthen ndaj Melisës

Takimi midis Elvisit dhe Melisës në “Për'puthen”, shkaktoi shumë zhurmë në puntatën e djeshme. Në nisje të takimit, Melisa ‘thumboi’ duke thënë se Elvisin...

“S’pranoj. Po bëheshit copash për të”, Atdheu refuzon Melisën në takim

Konkurrenti më i ri në "Për'puthen", është në shenjestrën e vajzave. Murati, u kthye në një 'mollë sheri' mes Sindit dhe Melisës. "Ke frikë se...

“Kam fakte!”, Fatjoni i zbulon skandalin Melisës në emisionin live

Emisioni "Për’puthen” nisi dje me një sherr mes Melisës dhe Fatjonit, ndërsa ky i fundit pretendon se ka fakte shumë të forta që do...

Performanca provokuese/ E ëma: Është lozonjare, tregoi karakterin e saj

Dje në emisionin “Për'puthen”, si rrallë ndonjëherë ka qënë e ftuar e ëma e Melisës. Ajo tregoi disa detaje lidhur me vendimin që kishte...

“E kam rritur vajzën me edukatë”, debat i fortë mes mamasë së Sindit e Melisës

E ëma e Melisës dhe Sindit, vajzave të ‘Për'puthen’, kanë patur një përplasje të fortë puntatën e djeshme. Vajzat kanë replikuar shpeshherë ashpër ndaj...

Melisa nxjerr foton me Atdheun, reagon Ana e “Për’puthen” (FOTO)

Emisioni ‘Përputhen’ shkakton reagime të forta gjithmonë. Edhe pas emisionit, konkurrentët dhe ish-konkurrentët thumbojnë njëri-tjetrin. Pas skandalit të Anës, ku Arjoni i publikoi fotot...

“Te mullari s’më pëlqeu, u ngrit me këmbë përpjetë”, e ëma kritikon Mevlanin

Në puntatën e djeshme në "Për'puthen" ka qenë e ftuar e ëma e Mevlanit, një prej konkurrentëve që ende nuk e ka gjetur dashurinë. E...

Plas debati në “Për’puthen”/Melisa-Anës: Ti je si pjeshkë e stazhionuar

Në çdo puntatë në emisionin ‘Për’puthen’ ka plot surpriza. Nga sherret mes palëve, thumbimet e takimet. Dje u transmetua një takim tepër romantik midis...

“Si të më thuash kur*ë mua?”, plas sherri në “Për’puthen”

Pothuajse në çdo puntatë në "Për'puthen", dy nga konkurrentet, Melisa dhe Sindi, thumbojnë njëra-tjetrën. Ato madje edhe janë sharë në emision, duke mos kursyer...

Të fundit

Kosovë, 3 viktima dhe 170 të infektuar me koron*virus në 24 orët e fundit

Katër viktima dhe 170 raste të reja me koronavirus u raportuan në Kosovë në 24 orët e fundit. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës...

Komisioni për shkarkimin e Metës/ 6 deputetë votuan kundër, 1 abstenoi (Emrat)

Ditën e sotme, Kuvendi miratoi me 97 vota pro, ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Ndërkohë, 6 deputetë të...

Komisioni për shkarkimin e Metës/ Presidenca: Nuk do të njohim asnjë vendim

Ditën e sotme, Parlamenti miratoi me 97 vota pro, ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Menjëherë pas këtij vendimi,...

SHBA: Fati i paktit bërthamor është në dorë të Iranit

Administrata e presidentit Joe Biden ka sinjalizuar se Irani nuk duhet të presë lëshime të tjera të mëdha nga Shtetet e Bashkuara ndërsa mes...

Artur Zheji: Rama dëshiron të eleminojë Metën e Berishën nga sfondi politik

I ftuar në emisionin ''Pika mbi i'' në ''News 24'', gazetari dhe analisti Artur Zheji foli mbi situatën politike në vend dhe shkarkimin e...