Melisa nxjerr foton me Atdheun, reagon Ana e “Për’puthen” (FOTO)

Emisioni ‘Përputhen’ shkakton reagime të forta gjithmonë. Edhe pas emisionit, konkurrentët dhe ish-konkurrentët thumbojnë njëri-tjetrin. Pas skandalit të Anës, ku Arjoni i publikoi fotot nga shtrati, konkurrentja nuk është shfaqur më në studio dhe publiku është në pikëpytje të vendimit të produksionit për të.

Por pavarësisht se ajo nuk është e pranishme në emision, komentet e saj në rrjetet sociale japin disa sinjale.

Melisa e “Për’puthen” ka publikuar një foto me Atdheun. “Nuk është ashtu siç duket”, ka shkruar Melisa në foton që ka publikuar në Instastory, e ku ka përmendur edhe emrin e Anës. I menjëhershëm ka qenë reagimi i Anës për këtë foto.

“Edhe të jetë si duket, ju ka lezet, te ty e kam në duar të sigurta”, ka shkruar Ana, e cila e ka ripostuar foton e Melisës me Atdheun.