E martë, 26 Janar, 2021
4 C
Tirana

Melisa nxjerr foton me Atdheun, reagon Ana e “Për’puthen” (FOTO)

Emisioni ‘Përputhen’ shkakton reagime të forta gjithmonë. Edhe pas emisionit, konkurrentët dhe ish-konkurrentët thumbojnë njëri-tjetrin. Pas skandalit të Anës, ku Arjoni i publikoi fotot nga shtrati, konkurrentja nuk është shfaqur më në studio dhe publiku është në pikëpytje të vendimit të produksionit për të.

Por pavarësisht se ajo nuk është e pranishme në emision, komentet e saj në rrjetet sociale japin disa sinjale.

Melisa e “Për’puthen” ka publikuar një foto me Atdheun. “Nuk është ashtu siç duket”, ka shkruar Melisa në foton që ka publikuar në Instastory, e ku ka përmendur edhe emrin e Anës. I menjëhershëm ka qenë reagimi i Anës për këtë foto.

“Edhe të jetë si duket, ju ka lezet, te ty e kam në duar të sigurta”, ka shkruar Ana, e cila e ka ripostuar foton e Melisës me Atdheun.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...