E diel, 17 Janar, 2021
1 C
Tirana

“Kam fakte!”, Fatjoni i zbulon skandalin Melisës në emisionin live

Emisioni “Për’puthen” nisi dje me një sherr mes Melisës dhe Fatjonit, ndërsa ky i fundit pretendon se ka fakte shumë të forta që do trondisin konkurrentët dhe ndjekësit. Sipas Fatjonit, Melisa ka marrëdhënie me dikë jashtë.

Por ajo i mohoi akuzat, ndërsa Fatjoni u përgjigj se ka prova, por duke këmbëngulur të mos japi të tjera detaje. Në këtë përplasje, të dy palët ngritën zërin.

Debati

Melisa: Ajo çka është folur, ndoshta nuk e shpreh dot banalisht, por ka hipoteza që unë po kryej marrëdhënie seksuale me një person tjetër. As këtë nuk ma ka konfirmuar se kush, dhe që këtu bëj si e dashuruar. Më la të kuptoj që kam një marrëdhënie seksuale me një person tjetër.

Fatjoni: Kam fakte.

Bora: Çfarë faktesh?

Fatjoni: Nuk kam çfarë them asgjë. Ka një marrëdhënie tjetër. Bazohem tek ato që kam folur me Melisën.

Melisa: Nuk janë akuza të vërteta.

Fatjoni: Kjo është e vërteta, të lutem mos më jep më presion, nuk flas asnjë fjalë tjetër. Ta thotë çfarë kemi folur.

Melisa: Çfarë kam thënë, kur të kam bërë si e dashuruar?

Fatjoni: Çfarë ke thënë për miratimin?

Melisa: Këto lojëra bën gjithmonë.

Melisa: Fatjoni mendon se unë kam marrëdhënie seksuale me dikë jashtë. Këtë kemi folur në telefon.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Skandali me sanitaren te Covid-2, nis hetimi ndaj personelit mjekësor

Prokuroria e Tiranes ka shtrirë hetimet edhe mbi personelin mjekësor të spitalit Covid2 “Shefqet Ndroqi”, pas skandalit që u zbulua nga emisionet televizive, ku...

Prej kohësh thuhet se do largohet, Gatuzo merr vendimin për Hysajn

Elseid Hysaj prej kohësh thuhet se do të largohet nga skuadra e Napolit dhe kjo e gjitha për shkak të minutazhit të paktë që...

Kryemadhi: Drejtorët e bashkisë Tiranë po tentojnë të blejnë njerëzit e LSI-së

Kryetarja e LSI, Monik Kryemadhi ka zhvilluar një bashkëbisedim me të rinj të cilët në zgjedhjet e 25 prillit, do të votojnë për herë...

Basha poston videon: Rama gënjeu shqiptarët, duhet të largohet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shprehet se kryeministri Edi Rama i gënjeu shqiptarët, ndaj dhe ai duhet të largohet. Teksa ka shpërndarë një video...

Kanosi me armë zjarri 18-vjeçarin, arrestohet i riu në Lezhë

Një 20-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Lezhë ditën e sotme. I riu ishte shpallur në kërkim pasi më 12 janar kishte kanosur...