E mërkurë, 19 Maj, 2021
12.5 C
Tirana

Etiketa

Fatjoni

“Kam fakte!”, Fatjoni i zbulon skandalin Melisës në emisionin live

Emisioni "Për’puthen” nisi dje me një sherr mes Melisës dhe Fatjonit, ndërsa ky i fundit pretendon se ka fakte shumë të forta që do...

Fatjoni bën deklaratën e papritur për Anën dhe Arjonin: Të dy janë m*t

Fatjoni i "Për'puthen", ka folur në lidhje me Arjonin dhe Anën, dy nga konkurrentët e përjashtuar pas skandalit të fotos që bëri shumë bujë,...

Shqipja shpërthen ndaj Anës: Moj e pacipë që ia plase cipën vetes

Dje në emisionin "Për'puthen" është komentuar video e fundit e Arjonit për Anën, ku tregonte prapaskenat se çfarë kishte ndodhur mes të dyve. Shqipja ka...

Fatjoni i dha puthjen e parë, Sindi: ‘Do shihemi në gjyq’

Konkurrentja e "Përputhen", Sindi, ka dhënë puthjen e parë në emisionin e Luana Vjollcës. Konkurrentët e "Përp'uthen", u bënë pjesë e sfidës “Kalo letrën buzë...

E qëlloi me shuplakë në mes të emisionit, Ana rikthehet në “Për’puthen”

Në puntatën e djeshme në “Për’puthen” është rikthyer Ana. Ajo u fut kur po regjistrohej emisioni, ndërsa shpjegoi arsyen e largimit të saj. Bukuroshja...

Xhelozi në “Përputhen”, Ana braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit

Puntatën e djeshme në “Përputhen”, janë shkaktuar debate të forta, e po kështu nuk kanë munguar as skenat e zhelozisë. Dje është shkaktuar një...

“Do të kap me shpulla”/Sërish sherr në studion e “Top Channel”

Në emisionin “Për’Puthen”, meshkujt dhe femrat kanë shkuar për të gjetur shpirtin binjak. Por në të shumtën e rasteve, në emision nuk kanë munguar...

Plas sherri në emisionin e Top Channel: Ej t’i pres flokët unë, të lë pa flokë

Edhe në puntatën e djeshme ka pasur debate e zënka. Këto më të rralla në krahasim me episodet e shkuara, ku kanë degraduar në...

“Më the qenush, të them këlysh”, plas sherri në “Për’Puthen”

Në emisionin "Përputhen” është krijuar një situatë kaotike. Pasditen e djeshme ka plasur sherri mes opinionistit Arjan Konomi dhe konkurrentit Fatjoni. Teksa ishin duke...

Të fundit

Ukraina shkarkon ministrin e tretë të Shëndetësisë, shkak pandemia

Parlamenti i Ukrainës votoi për shkarkimin e ministrit të Shëndetësisë, Maksym Stepanov, për shkak të trajtimit të pandemisë së koronavirusit. Ligjvënësit votuan me 292 vota...

A ka konflikte me Metën? Kim: Kam diskutuar me Uashingtonin

Fushata elektorale e zgjedhjeve të 25 prillit, rriti tensionet midis partive politike, por jo vetëm. Presidenti i Republikës, Ilir Meta pati një përplasje në...

Hajdari: PD mund të ringrihet përmes reformimit

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, ka komentuar situatën politike në vend pas zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. I ftuar në emisionin ''Shqip'', Hajdari e cilësoi si diçka...

Si të luftojmë alergjinë me ushqime e jo me ilaçe

A mund të përdorim ushqime në vend të ilaçeve për të zhdukur simptomat e alergjisë?  Dietologu i Spitalit Weill Cornell në New York,  Rachel...

Ushqimet që ndalojnë diarrenë në stinën e nxehtë

Me afrimin e ditëve të nxehta duket se për shumë persona kthehet edhe rreziku nga diarreja. Por çfarë mund të bëjmë për ta ndaluar...