E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Fatjoni bën deklaratën e papritur për Anën dhe Arjonin: Të dy janë m*t

Fatjoni i “Për’puthen”, ka folur në lidhje me Arjonin dhe Anën, dy nga konkurrentët e përjashtuar pas skandalit të fotos që bëri shumë bujë, ku të dy shfaqen në krevat.

Gjatë një videoje live në Instagram, Fatjoni i “Për’puthen” ka folur rreth çështjes Ana-Arjon.

Ai është shprehur se nuk mban anën e askujt, pasi të dy janë njëlloj dhe kanë thyer rregullat e produksionit. Fatjoni tha se të dy janë bashkëfajtorë, ndaj nuk dëshiron që të mbajë anën e askujt.

“Nuk ka lidhje kë besoj unë, Anën apo Arjonin. Unë jam me fenomenin aty, nuk mbroj asnjë, që të dy m*t janë.

Kanë thyer rregullat e shumë gjëra të tjera. Unë jam me fenomenin aty, fenomeni i fotos dhe kërcënimi. Asgjë tjetër. Të dy janë të zhytur brenda”, ka deklaruar Fatjoni gjatë videos live.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...