E martë, 26 Janar, 2021
4 C
Tirana

Fatjoni i dha puthjen e parë, Sindi: ‘Do shihemi në gjyq’

Konkurrentja e “Përputhen”, Sindi, ka dhënë puthjen e parë në emisionin e Luana Vjollcës.

Konkurrentët e “Përp’uthen”, u bënë pjesë e sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë” në “Shiko kush luan”. Sindi me Fatjonin nuk mundën ta mbanin letrën, ndaj dhe ndodhi puthja.

Kjo puthje e tyre në “Shiko kush luan”, do mbahet mend nga të dy, por sidomos për Sindin.

Kjo e fundit ka postuar një video nga momenti kur Fatjoni e puth në buzë padashje dhe shkruan: “Fatjon Kuqari nuk e lë me kaq. Shihemi në gjyq”, duke e shoqëruar këtë postim me emoji duke qeshur.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kryemadhi: Varfëria ka arritur kulmin. Me këtë ritëm, njerëzit do vjedhin

Ditëne  djeshme, Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, prezantoi programin elektoral me të cilin do kërkojë votat e shqiptarëve më 25 prill. E...

Pse nuk po vijnë vaksinat e Pfizer? Përgjigjet zv.ministrja Rakacolli

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka shpjeguar se përse nuk kanë ardhur dozat e premtuara nga kryeministrit Edi Rama. Disa javë më parë, me mbërritjen...

Video/ Futbollisti shqiptar shënon me mjeshtëri në Kupën e Mbretit të Spanjës

Mesfushori shqiptar Enis Bardhi shënoi një gol fantastik në ndeshjen e Kupës së Mbretit kundër Real Valadolidit. 25-vjeçari ekzekutoi saktë goditjen e dënimit duke kaluar...

“Vetviktimizmimi” i Albinit, si revansh ndaj rendit kushtetues

Nga: Mero Baze Një komision apelimi në Kosovë hodhi poshtë kërkesën e Albin Kurtit për të kandiduar në kundërshtim me vendimin e Gjykatës Kushtetuese, duke...

Mjekja shqiptare në Britani: Covid ka pësuar 23 ndryshime, po bëhet më agresiv

Prej kohësh një mutacion i ri i koronavirusit ka dalë në qarkullim, duke shqetësuar jo pak zyrtarët e lartë të shteteve më të rëndësishme...