E premte, 22 Janar, 2021
12 C
Tirana

Debati/ ‘Për mua je zero’, Mevlani shpërthen ndaj Melisës

Takimi midis Elvisit dhe Melisës në “Për’puthen”, shkaktoi shumë zhurmë në puntatën e djeshme. Në nisje të takimit, Melisa ‘thumboi’ duke thënë se Elvisin e kishte zgjedhur pasi donte që dhe ajo të dilte me një djalë të zgjuar. Duke marrë shkas nga deklarata e saj, menjëherë ka reaguar Mevlani, duke ia bërë të qartë se ai humbi respektin për të.

Melisa: Të zgjodha se thashë të dal dhe unë me një djalë të zgjuar.

Mevlani: Pse ne të tjerët që kemi dalë me ty, jemi budallenj?

Melisa: Por jo, jam shprehur gabim, nuk kam dashur të them atë.

Mevlani: Pas kësaj që ke bërë, për mua je zero.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...