E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

“E kam rritur vajzën me edukatë”, debat i fortë mes mamasë së Sindit e Melisës

E ëma e Melisës dhe Sindit, vajzave të ‘Për’puthen’, kanë patur një përplasje të fortë puntatën e djeshme. Vajzat kanë replikuar shpeshherë ashpër ndaj njëra-tjetrës, duke mos kursyer ironinë dhe ofendimet.

E ëma e Sindit, fillimisht i kërkoi falje nënës së Melisës, në lidhje me ofendimin që Sindi i bëri vajzës së saj, ku i tha “ti e jep për një kafe”. Nga ana tjetër, e ëma e Melisës tha se e bija bëri mirë që u largua nga studio në atë moment, pasi debati mund të kishte degraduar, ndërsa shtoi se e ka rritur të bijën me edukatë.

Debati

E ëma e Melisës: Edhe Melisa i ka thënë fjalë të rënda Sindi, e kam rritur vajzën me parime me edukatë

E ëma e Sindit: Po ça janë këto gjëra tani, të lutëm mos kap pjesën e edukatës, se bëre shumë gabim, të mbajmë etikën

Melisa: Ajo më ka thënë deklaratë prostitucioni

E ëma e Melisës: Ajo t’i kërkonte falje, i ka thënë Bora disa herë dhe nuk i ka kërkuar falje. Sindi i ka thënë që unë mendoj se ti do kalosh më shumë se njëherë në altar. Po kjo?

E ëma e Sindit: Po nesër pasnesër, edhe Sindi mund të kaloj në tre altarë. Nuk mund të mendojnë si ne.

Sindi: Në një debat që kemi patur me Melisën, ajo më tha që po mos ekzistonin këto mure, e di ti ça do të bëja, një kërcënim jete. Unë mund ta denoncoj vajzën tuaj. Si ju duket ju, a nuk duhet të kërkojë falje Melisa?

Melisa: Unë nuk e kam ofenduar, virgjëria është ofendim?

E ëma e Melisës: Ajo ka thënë që dy duar për një kokë i kam

Melisa: Kam thënë që do degradonte situata po të isha jashtë

E ëma e Sindit: Po ç’është kjo, dhunë sjellë dhunë

Melisa: Më ka prekur moralin tre herë

E ëma e Melisës: Ti Sindi nuk e ke kuptuar se sa ofendohet prindi. Këto janë të shkuara të harruara, tani dua që ato të dyja të mirëkuptohen

E ëma e Sindit: Jam shumë dakord, as mua nuk më pëlqen kur ato zihen

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...