E premte, 22 Janar, 2021
12 C
Tirana

Plas debati në “Për’puthen”/Melisa-Anës: Ti je si pjeshkë e stazhionuar

Në çdo puntatë në emisionin ‘Për’puthen’ ka plot surpriza. Nga sherret mes palëve, thumbimet e takimet. Dje u transmetua një takim tepër romantik midis Anës dhe Fatjonit.

Fatjoni i bëri një dhuratë Anës, një kuti me çokollata dhe trëndafila që simbolizojnë dashurinë dhe mirësinë. Duket se ky takim ka sjellë edhe xhelozinë e Melisës, e cila e ka bërë publike se ka pëlqime ndaj Fatjonit.

Por ai ende nuk ka vendosur e madje e bëri publike dje se do të dalë me të gjitha vajzat, për të parë se ku ndjehet më mirë.

Takimi i ‘nxehtë’ dhe dhurata e dhënë ndaj Anës, ka bërë që Melisa të reagonte menjëherë dhe të merrte vëmendjen. Në studioi nisën debatet mes Melisës dhe Anës, ku nuk kanë munguar as ofendimet.

Melisa: Ai flet ca fjalë, një trëndafil që përfaqëson dashurinë dhe mirësinë. Po dashurohesh ti?

Fatjoni: Atë që kam qef do ja jap të gjithëve. Trëndafili atë simbolizon.

Ana: Pjeshkë jam unë dhe e solli në ngjyrë pjeshke!

Melisa: Më dukesh si pjeshkë e stazhionuar.

Ana: Do e shohim se kush është!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...