E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

floriana garo

“Më falsifikuan firmën”/Delegatja nxori “blof” Berishën, reagon Floriana Garo

Zëdhënësja e "Foltores", moderatorja Floriana Garo ka shprehur qëndrimin e saj sa i takon pretendimeve të një delegateje, se firma e saj ishte falsifikuar...

Garo flet pas investigimit të “Fiks Fare”: Skema e mashtrimit, në rekord të ri

Drejtoresha e Komunikimit në Foltoren e ish-kryeministrit Sali Berisha, Floriana Garo, e ka cilësuar si të rremë investigimin që u publikua nga emisionin "Fiks...

Braktisi Bashën, Floriana Garo flet për përplasjen me vjehrrën për Berishën

Floriana Garo ju bashkua fushatës së zgjedhjeve të prillit, si zëdhënëse e Lulzim Bashës. Ish-prezantuesja e “Jo vetëm modë” la Gjenevën për t’u futur...

Garo ironizon Bashën: Edhe ky si Rama, fajëson Berishën për humbjet e tij

Drejtoresha e Komunikimit të "Foltores" së ish-kryeministrit Sali Berisha, Floriana Garo, ka thumbuar kryedemokratin Basha duke thënë se është bërë si Rama, kur thotë...

“S’më telefonoi”/Çollaku-ish zëdhënëses: Florianës “një javorëshe në PD”

Ish-zëdhënësja e PD-së, Floriana Garo ka shprehur pakënaqësitë e saj ndaj kryedemokratit Basha, teksa ka qenë e ftuar në “Opinion”. Sipas saj, ka munguar...

I jep fund “aventurës politike”, Florina Garo i rikthehet jetës në Zvicër

Floriana Garo i ka dhënë fund aventurës në PD. Pas humbjes së PD-së në zgjedhje, ish moderatorja duket se e ka parë të udhës...

Ish-missi në politikë, Basha i cakton pozicionin e rëndësishëm Floriana Garos

Ish-missi shqiptar, Floriana Garo do të jetë pjesë e politikës, pasi kryedemokrati Lulzim Basha e ka emëruar zëdhënëse të fushatës së Partisë Demokratike. Garo do...

Floriana Garo tregon si e gjeti burrin në Linkedln

Ndoshta do t’ju duket paksa e çuditshme, por ish-moderatorja Floriana Garo është njohur me bashkëshortin e saj në Linkedln. Një koment i ardhur prej...

Floriana Garo bëhet nënë, emri dhe fotoja e parë e vogëlushes

Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë mëngjesin e së hënës por vetëm sot ka zgjedhur ta bëjë publik lajmin, pikërisht në...

Foto/ 8 muajshe shtatzënë, Floriana Garo tregon barkun

Ajo la karrierën e saj dhe çdo gjë tjetër në Shqipëri për të nisur një kapitull të ri në Zvicër. Moderatorja e njohur Floriana Garo...

Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...