E enjte, 27 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

Floriana Garo bëhet nënë, emri dhe fotoja e parë e vogëlushes

Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë mëngjesin e së hënës por vetëm sot ka zgjedhur ta bëjë publik lajmin, pikërisht në Ditën e Verës. E në fakt pranverë e diell ka sjellë në jetën e prindërve të rinj vogëlushja Adia, fëmija i parë i familjes. “Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta!”  ka shkruar moderatorja bukuroshe në rrjetet e saj sociale krah fotos së vogëlushes. 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Alibeaj: Rama po mobilizon krimin dhe “non-gratat” për të fituar zgjedhjet

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, thotë se Edi Rama po mobilizon sërish krimin dhe "non gratat" që të vjedh zgjedhjet e pjesshme vendore...

Banorët e “5 Majit” protestojnë jashtë Kuvendit

Banorët e zonës së "5 Majit", janë mbledhur para Kuvendit dhe duan të bllokojnë hyrjen e deputetëve. Bashkë me banorët e kësaj zone janë...

E kishin përshtatur magazinën në laborator droge, pranga 2 punonjësve të OSHEE

Policia në Sarandë ka vënë në pranga dy persona dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pas finalizimit të operacionit të koduar “Volloder”....

Lëvizjet dhe emrat e Berishës në betejën e 6 marsit

Nga: Ylli Pata Edhe pse Sali Berisha nuk ka hyrë ende në brendinë e fushatës për 6 bashkitë ku do të votohet më 6 mars,...

Xhemi Shehu rikthehet në “Top Channel”, zbulohet emisioni i ri ku do e shohim

Moderatori Salsano Rrapi ka zbuluar projektin më të ri që do të vijë në "Top Channel". Teksa ka qenë i ftuar në emisionin "Goca...