E mërkurë, 26 Janar, 2022
-6.5 C
Tirana

Floriana Garo tregon si e gjeti burrin në Linkedln

Ndoshta do t’ju duket paksa e çuditshme, por ish-moderatorja Floriana Garo është njohur me bashkëshortin e saj në Linkedln. Një koment i ardhur prej tij i kishte marrë vemendjen, duke ardhur një përgjigje. Kaq mjaftoi që miqësia të vijohej virtualisht, e ndërsa tashmë çifti pret fëmijën e dytë.

E ftuar në programin ‘Rudina’ këtë pasdite, Floriana rrëfeu për jetën e re në Zvicër, si dhe foli për herë të parë se si është njohur me babain e vajzës së saj.

“Po e them për herë të parë; me Enisin jam njohur virtualisht. Ai më kishte shkruar në Linkedln, dhe mua më bëri përshtypje mënyra se si ai kishte shkruar, ndaj edhe i ktheva përgjigje. Vazhduam të komunikonim pēr një farë kohe, derisa vendosëm të takoheshim në Itali”, tregoi Floriana.

Çifti janë prindër të një vajze 14 muajshe, ndërsa gjatë programit Garo zbuloi edhe një sekret, se ajo është sërish shtatzënë.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

FSHF regjistroi Veliajn/ Rama: I neveris përgjimet e bisedave!

Kryeministri Rama ka shuar heshtjen sa i takon një debati të fortë që ka ndodhur në orët e fundit pas publikimit të audio-përgjimit nga...

Në Turqi, qytetarët në radhë për të blerë bukë të lirë (VIDEO)

Pavarësisht motit me borë në Bursa, qytetarët krijuan radhë të gjata para kioskave të bukës BESAŞ për të blerë bukë të lirë. Qytetarët në rrethin...

Futet me thikë në dorë për të grabitur argjendarinë, pranga 35-vjeçarit

Blutë e Durrësit kanë arrestuar në flagrancë një 35-vjeçar, pasi ka tentuar të grabisë një argjendari në qytetin bregdetar. Në pranga ka rënë shtetasi...

Acari pushton vendin, nesër temperatura në -11 °C

Sot (e martë dt.25) dhe nesër (e mërkurë dt.26) ulja e ndjeshme e temperaturave dhe ngricat mund të krijojnë probleme të ndryshme dhe vështirësi...

Xhef Bezos synon të ndalë plakjen e njeriut

Nga: Daniel M. Davis Xhef Bezos ka nisur një mision për të mposhtur plakjen e njeriut. Ai sapo ka angazhuar shkencëtarin Hal Barron nga “GlaxoSmithKline”për...