E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

duket

Duket e pabesueshme, e majta e Messit është katastrofë (Video)

E majta e Lionel Messit nuk ka treguar mëshirë ndaj çdo portieri që i ka dalë përballë, por një natë më parë mësuam se...

Nis puna për fushën, ja si duket “Arena Kombëtare” (Foto+Video)

Puna vazhdon me intensitet të lartë për ndërtimin në kohë të Arenës Kombëtare. FSHF ka publikuar fotot nga punimet në impiantin më të ri...

Dikur ecte me 120 km/h, ja si duket sot makina e Enver Hoxhës (Foto)

Në vitet e shkëlqimit historik do ishte ëndërr t’i qëndronim pranë këtij prototipi të “Skodes”, ndërsa sot ajo gjendet mes makinash të viteve të...

Kur ishte 5-vjeç i mahniti të gjithë me muskujt, por ja si duket sot “Herkuli i Vogël”

Richard Sandrak njihej nga të gjithë kur ishte i vogël për shkak të fizikut të tij të palestruar. Qëkur ishte 5-vjeç ai nisi të...

Punimet në fazën përfundimtare, ja si duket “Arena Kombëtare” (Video)

“Arena Kombëtare” është drejt fundit të punimeve dhe me të gjitha gjasat do të jetë gati në kohë për të hapur dyert për kombëtaren...

“Djemtë frikësohen nga unë”, Bebe Rexha beqare: Më duket vetja shumë mashkullore

Ajo është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare më të famshme në botë. Bëhet fjalë për Bebe Rexhën, e cila në një intervistë së...

Këshilltari shqiptar i bashkisë Londër: Brexit? Situata duket e frikshme, prag greminës

Këshilltari i Këshillit Bashkiak të Londrës, Kastriot Berberi ka qenë i ftuar në emisionin “A Show” në News 24. Ai na solli një panoramë...

“Galaktikët II”, ja si do të duket Real Madrid i Zidane sezonin e ardhshëm

Kthimi i Zinedine Zidanet tek Real Madrid pritet të sjellë një revolucion të gjerë. Do të ketë shumë largime dhe emra të rinj në...

“Duket si një film i parë”, Bushati: Basha po sillet si Rama para 21 janarit

Opozita e Bashkua ka paralajmëruar protestën masive më 16 shkurt. Analisti Andi Bushati është shprehur se Basha po kopjon Ramën jo vetëm me fjalimet,...

“Shqiponja”/ Basha telendis Ramën: Kopjon, bordello dhe kazino duket ajo që ka bërë tek…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar sërish për heqjen e simbolit të Shqiponjës tek rreth-rrotullimi në Tiranë. I ftuar në emisionin “360 Gradë”...

Të fundit

Fifi: S’kam probleme mendore, karrierën s’e kam fituar duke i hapur këmbët

Fifi është banorja më e diskutuar, marrë shkas nga luhatjet e saj emocionale. Një plan i saj me Monikën gjatë këtyre ditëve, të cilin...

Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, plagoset pasagjerja

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician, ku një autobus i linjës Libohovë-Tiranë ka dalë...

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...