E premte, 26 Nëntor, 2021
11.5 C
Tirana

“Djemtë frikësohen nga unë”, Bebe Rexha beqare: Më duket vetja shumë mashkullore

Ajo është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare më të famshme në botë. Bëhet fjalë për Bebe Rexhën, e cila në një intervistë së fundmi është shprehur se “meshkujt frikësohen nga ajo”. Karakteri i saj duket se po ia vështirëson lidhjet e saj të dashurisë.

“Ndjej se të gjithë frikësohen nga unë, si djemtë ashtu edhe vajzat”, është shprehur Bebe.

Bebe Rexha sapo ka dhënë një intervistë për Nylon të hënën, ku ka treguar se ajo nuk arrin që ta identifikojë vetën si heteroseksuale, përkundrazi kjo gjë “e lë pa energji”.

Shqiptarja 29-vjeçare, ka shtuar se beson që nga ajo kanë frikë si meshkujt ashtu edhe femrat derisa “çdo mashkull nuk ia del më të”.

“Nëse dëshiroj që të dal me dikë, dua që të dal me atë. Nuk shqetësohem kush është. Kam shumë energji për të gjitha.

Ndonjëherë me duket vetja që jam shumë mashkullore në jetën e përditshme. Kur shkoj në shtëpi, nuk e mbaj këtë gjendje. Shkojë në shtëpi dhe ndihem tërësisht e lirë. A do të jetë dikush që të kujdeset për mua, pasi që ndjej se unë kujdesem për të gjithë që janë rreth meje. Do të dëshiroja që dikush të kujdeset për mua”, ka thënë këngëtarja.

Këngëtarja e hitit “Meant To Be” po ashtu ka treguar që ajo për momentin është beqare dhe nuk po kërkon për një lidhje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

100 dollarë vota/ SPAK çon në gjykatë ish-kandidatin për deputet të LSI-së

SPAK ka mbyllur hetimet dhe ka çuar për gjykim ish-kandidatin e LSI-së për deputet, Etion Joka. Nga hetimet bazuar në filmimet e publikuara në...

Daja e përdhunoi, si i ngriti motra kurth vëllait për ta prangosur

Një 45-vjeçar nga Prizreni ka përfunduar në prangat e Policisë kufitare të Morinës, pasi rezultonte i shpallur në kërkim për "abuzim seksual" me nipin...

Kapiteneria e Vlorës merr masat, ndalohet dalja në det e anijeve të peshkimit

Kapiteneria e portit të Vlorës njofon se është ndaluar nisja në det e të gjitha mjeteve të vogla lundruese, përfshirë dhe anijet e peshkimit....

‘Vajza afgane’ nga kopertina e National Geographic merr statusin e refugjatit

Vajza afgane e bërë e famshme pasi u shfaq në kopertinën e revistës "National Geographic" në vitin 1985, i është dhënë statusi i refugjatit...

Shkencëtarët të shqetësuar: Shfaqet një nënvariant i ri Covid-it

Ministri i Shëndetësisë i Afrikës së Jugut njoftoi të enjten zbulimin e një varianti të ri të koronavirusit, që duket se po përhapet me...