E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

duket

Foto/Dëmtim horror në fitoren ndaj Interit, ja si duket koka e Toloi

Atalanta ishte spektakolare në ndeshjen e fundjavës ndaj Interit, duke fituar me rezultatin e thellë 4-. Një fitore që solli shumë festë në Bentegodi,...

Video/Vendoset mbulesa metalike, ja si duket “Arena Kombëtare”

Punimet në ‘Arenën Kombëtare’ vazhdojnë me intensitet të lartë dhe javë pas jave shtohen elemente që i japin formë. Së fundmi, ka nisur vendosja...

Video/Duket e pabesueshme, dy gola identikë në 7 vite diferencë

Një histori që duhet e pabesueshme por është e vërtetë. Ngjarja zhvillohet në të njëjtin vend, në të njëjtën minutën dhe nga i njëjti...

Video/Mllefi ndaj kuqezinjve në studiot sportive të Kosovës: Duket kush…

Një episod me të vërtetë i shëmtuar dhe me shumë urrejtje brenda ka ndodhur në emisionin “Dueli Sportiv” në televizionin kosovar, “RTV Dukagjini”. Në...

Drejt përfundimit, ja si duket “Arena Kombëtare” (Video)

“Arena Kombëtare” është duke marrë formë me ritme të shpejta, pasi drejt përfundimit është edhe streha metalike e stadiumit. Ditën e sotme, Federata Shqiptare...

Foto/Salah tremb tifozët, ja si duket shpatulla e tij pas përplasjes me Ramos

Forma e dobët që po kalon Mohamed Salah këtë sezon duket se ka një justifikim dhe kjo lidhet me finalen e Champions League. Ajo...

Pamje madhështore, ja si do të duket “Santiago Bernabeu” pas rikonstruktimit (Video)

Asambleja e ortakëve të Real Madrid ka miratuar borxhin prej 500 milionë eurosh që ka kërkuar Florentino Perez për të rikonstruktuar stadiumin “Santiago Bernabeu”. Bernabeu...

Merr formë “Arena Kombëtare”, ja si duket shtëpia e re e kuqezinjve (Video)

“Arena Kombëtare” vazhdon të marrë formë dita ditës, punimet vazhdojnë me ritme të larta dhe pritet që të përfundojë brenda afatit të përcaktuar. FSHF...

Milani dominon dhe shënon, Roma nuk duket në fushë (Video)

Milani është duke dominuar ndeshjen me Romën dhe e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh 1-0. Ishte Kessie që dërgoi topin në rrjetë,...

Video/Punimet në fazë të avancuar, ja si duket “Arena Kombëtare”

“Arena Kombëtare” vazhdon të marrë formë dhe duket se në afatin e caktuar stadiumi do të jetë gati për tu inauguruar nga kombëtarja kuqezi....

Të fundit

Kina nuk arrin dot objektivin në ‘zero-Covid’

Ndërsa bota lufton me variantin e ri të koronavirusit Omicron, Kina është e vendosur si kurrë më parë për të eliminuar Covid-19 brenda kufijve...

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...