E mërkurë, 28 Tetor, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

autori

Vrau 34-vjeçarin se i zuri rrugën, Arbër Kote: Më qëlloi me grushte, mbrojta veten

Arbër Kote u arrestua sot si autori i vrasjes së 34-vjeçarit Idajet Dulla, ditën e djeshme në Durrës. Mësohet se autori ka thënë se...

EMRI/ Plagosja në Tiranë, identifikohet autori i ngjarjes

Policia ka identifikuar autorin e ngjarjes së sotme në kryeqytet, ku mbeti i plagosur me armë zjarri një 30-vjeçar. Bëhet me dije se autori është...

Përndiqte prej 8 muajsh 28-vjeçaren, arrestohet autori

Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga një 33-vjeçar në Tiranë, i cili akuzohet për përndjekje të një vajze 28 vjeçe. Policia, pas kallëzimit të...

Atentati në Tushemisht/ Policia ndalon 1 person dhe shpall në kërkim 3 të tjerë

Policia ka arrestuar një 34-vjeçar si të dyshuar lidhur me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme pranë një hoteli në  Tushemisht. Ndërkohë janë shpallur në...

57-vjeçari që u gjet i pajetë në Gjirokastër ishte duke udhëtuar me autorin

Zbulohen detaje të tjera lidhur me ngjarjen në Gjirokastër, ku një 57-vjeçar u gjend pa shenja jete në makinën e tij. Dyshohet se autori i...

Operacion në Rinas/ Drejt zbardhjes vrasja e taksistit, policia identifikon autorin

Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit të vrasjes së Abdulla Budllës, taksistit 71-vjeçar, i cili u qëllua për vdekje në Fushë Prezë....

Autori me kapuç ekzekutoi Emiljano Ramazanin për 30 sekonda (Video)

“Abcnews” ka siguruar videon e ekzekutimit të 39-vjeçarit Emiljano Ramazani, ngjarje e ndodhur një ditë më parë në Elbasan. Në pamjet filmike duket autori me...

VIDEO/ Ekzekutimi i avokatit në Elbasan, autorit i mjaftojnë disa sekonda

Në 22 Mars të vitit 2019, në ambientet e një lokali në qendër të qytetit të Elbasanit u ekzekutua avokati Ravik Gurra. Në videon e...

Emri/ I mori jetën 35-vjeçarit duke e goditur me sende të forta, arrestohet autori

Policia ka arrestuar sot autorin e ngjarjes së mbrëmshme në Gjirokastër, ku mbeti i vrarë Gjergji Hasan Ajmasi. Në pranga ka rënë shtetasi Paris Xhihani,...

Vendosi lëndë plasëse afër banesës së adoleshentes së abuzuar, identifikohet autori

Policia ka identifikuar autorin e ngjarjes së mbrëmshme, i cili kishte vendosur një sasi tritoli në oborrin e një banese në Fushë Krujë. Mësohet se...

Të fundit

Champions/ Reali shpëton në fund, Liverpuli dhe Siti nuk falin

Plot 20 gola të shënuara në 6 sfidat e mbrëmjes së sotme të Champions League. Reali i Madridit i ka shpëtuar humbjes turpëruese ndaj Mynshenglabahut,...

Shefi i anti-terrorit: Kemi identifikuar dhe 4 familje për t’i kthyer nga Siria

Shefi i antiterrorit Gledis Nano, i cili ka qenë i përfshirë në misionin e rikthimit të qytetarëve shqiptarë nga kampi Al- Hawl ka treguar...

Shqiptarët në Siri, gazetari: Përmendja e Eva Dumanit rrezikon jetën e saj

Gazetari Taulant Kopliku në një lidhje me skype në 'Open' tha se çdo emër që përmendet në emisione apo media vë në rrezik jetën...

Tragjedi në kanalin e La Manche/ Fundoset varka me emigrantë

Katër persona, ku mes tyre edhe dy fëmijë kanë humbur jetën në një tragjedi në kanalin detar mes Francës dhe Britanisë. Varka me emigrant i...

Ish-Drejtoresha e Tatimeve, tregon aferën e kompanive me uzinën e Ballshit

Uzina e përpunimit të naftës në Ballsh është e mbyllur prej dy vitesh dhe punonjësit nuk kanë marrë pagat e prapambetura. Ata janë futur në...