Inter, Handanoviç pozitiv me Cov*d, izolohet portieri

Natën e kaluar, Inter njoftoi daljen pozitiv me koronavirus të gardianit Samir Handanoviç.

Portieri dhe njëkohësisht kapiteni i ‘neraxurrëve’, i cili pati disa momente ethesh këtë mëngjes, është mbyllur në karantinë në shtëpinë e tij.

Tjetër dhimbje koke për Konten që vjen në një moment kaq delikat për Interin kryesues.