E enjte, 22 Prill, 2021
19 C
Tirana

Etiketa

inter

Interi konfirmon largimin: Nuk jemi pjesë e Ligës së Evropës

Dje në mbrëmje 6 klubet angleze shpallën braktisjen e Super Ligës së Europës. Valës së largimit nga Superliga e Evropës i është bashkuar edhe klubi...

Speciale / Agjërimi dhe futbollisët, nga Milani tek Juve, Inter dhe të tjerët

Dje bota islame inauguroi Ramazanin, muajin e shenjtë të agjërimit i cili do të mbarojë më 12 maj dhe që ndikon shumë në jetën...

Konte po fiton titullin por gati shkëmbimi i pankinave Inter – Atletiko

Konte po fiton titullin kampion pas 11 vitesh në ambientin bluzi por në fakt është në synimet e Atletiko Madridit, siç raportohet nga 'Elgoldigital',...

Hysaj drejt Interit? Dy serbë “largojnë” mbrojtësin shqiptar

Një periudhë eksploruese në këtë fazë për Interin për sa i përket merkatos, ku zikaltrit po shohin me shumë kujdes të gjitha mundësitë. Ditët e...

Seria A 18:45 / Juve – Napoli për prestigj , Interi has pengesën Sasuolo

Luhen sot në 18:45 dy ndeshje tepër të rëndësishme për kampionatin italian të futbollit. Interi lufton për të zgjeruar diferencën me ndjekësit ndërsa Juve -...

Serie A , Interi rrit distancën, Juventusi për ibret

Seria A – Java e 29-të Suksesi ndaj Bolonjës shkëput Interin në +8 nga Milani me një ndeshje më pak. Barazimet e ‘rosonerëve’ dhe Juventusit favorizojnë...

Barcelona kthehet për Lautaro Martinezin

Barcelona ka ringjallur interesin për sulmuesin argjentinas Lautaro Martinez, sipas asaj që thotë gazeta spanjolle Sport (përmes Sport Witness-it). Martinez u bashkua me Interin nga...

Tabela e Serisë A pa VAR, Inter – Juve pa diferencë, Milani po i treti

Si do të ishte klasifikimi pa VAR në Serinë A pas ndeshjeve të djeshme? Juventusi vetëm tre pikë poshtë Interit të Kontes me një ndeshje...

E fundit / Ja dy lojtarët e tjerë të Interit që dalin pozitivë, shtyhet Sasuolo

Shpërthim i C*vid-19 tek Interi zgjerohet: pozitivitetit të D'Ambrosios dhe Handanoviçit disa orë më parë i shtohen ato të Stefan De Vrij dhe Matias...

Inter, Handanoviç pozitiv me Cov*d, izolohet portieri

Natën e kaluar, Inter njoftoi daljen pozitiv me koronavirus të gardianit Samir Handanoviç. Portieri dhe njëkohësisht kapiteni i ‘neraxurrëve’, i cili pati disa momente ethesh...

Të fundit

E bujshme/ Gjykata e Strasburgut rrëzon SPAK: Të mos preken serverat e Lapsi.al

Gjykata Europiane e të Drejtave të Njeriut në Strasburg, ka vendosur masë sigurie, për të mos lejuar sekuestrimin e serverave dhe të dhënave kompjuterike,...

Plagosi 5 besimtarë në xhami, flet Rudolf Nikolla para gjykatës

Rudolf Nikolla: “Nëse i paraqisni këtu, i njoh me fytyrë ata që më kanë ndjekur. Më kanë ndjekur dhe përndjekur u bë gati një...

Celibashi:Në çdo QV shabllonë në alfabetin braille për votuesit që nuk shikojnë

Ilirjan Celibashi: "Sot, përfundon shpërndarja e materialeve zgjedhore për qarqet Vlorë, Shkodër, Dibër, Gjirokastër, Korçë, Kukës, Fier, Berat. Nesër do të shpërndahen në Tiranë,...

E fundit / Në komisariatin e Elbasanit me kokën e fashuar Pavlo Vuksani

Personi që u shfaq pak minuta më parë duke u shoqëruar nga efektivët e Policisë së Elbasanit për në komisariat është Pavlo Vuksani, i...

Video / Ambasadorët e huaj në Shqipëri video-mesazh: Mos e shisni votën

Ambasadorët e huaj të akredituar në vendin tonë kanë dalë me një video mesazh të përbashkët tre ditë para zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit,...