E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

pozitiv

“Një Zot e di sa jam ruajtur”, gazetari i njohur me koronavirus

Gazetari i njohur i ABC News, Endri Xhafo ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Një gjë të tillë e bërë të ditur vetë ai me anë...

Stresi konfirmohet pozitiv me koronavirus

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin artistik Stresi, bëhet artisti i radhës që konfirmon se është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka...

Neritan Ceka infektohet nga koronavirusi

Arkeologu Neritan Ceka raportohet të jetë infektuar me COVID-19. Burime për TvT bëjnë të ditur se arkeologu i njohur po trajtohet për sëmundjen në shtëpi. Po...

Një mesazh pozitiv nga Mali i Zi

Nga Astrit Patozi As na shkon, as na duhet dhe, as kemi gjë në dorë po të përzihemi me punët e Malit të Zi, ndërkohë...

U prezantua sot tek skuadra e re, ylli i ‘La Ligas’ rezulton pozitiv me koronavirus

Pak pasi firmosi me skuadrën e re të Real Sociedadit, David Silva ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lojtari bëri testin te skuadra e Sociedadit dhe...

Kryetari i komunës së Vushtrrisë rezulton pozitiv me koronavirus

Kryetari i komunës së Vushtrrisë në Kosovë, Xhafer Tahiri, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë vetë të ditur Tahiri, përmes një postimi...

Rezultoi pozitiv me koronavirus, ja takimet që zhvilloi Hoti sot

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, konfirmoi sot se kishte rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit. Përmes një postimi në Facebook, Hoti tregoi se nuk kishte...

Gazetari i njohur konfirmohet pozitiv me koronavirus

Gazetari i njohur, Bledi Strakosha, bën me dije se është prekur nga koronavirusi. Përmes një postimi në Facebook, Strakosha i bën apel qytetarëve që të...

Ministri shqiptar në Maqedoninë e Veriut rezulton pozitiv me koronavirus

Ministri shqiptar i Ekonomisë në Maqedoninë e Veriut, Kreshinik Bekteshi, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ministri përmes një...

Rezultoi pozitiv 21 ditë më parë, Buzhala merr vendimin e papritur

Gazetari i njohur, Berat Buzhala, ka vendosur se nuk do të testohet më për të parë nëse është shëruar apo jo nga koronavirusi. Përmes një...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...