E premte, 26 Shkurt, 2021
10 C
Tirana

Etiketa

vëllai

Si vdekja e një vëllai nxiti një revolucion

Në një qytet provincial të përgjumur, lindi një djalë me emrin Vladimir Uljanov. Kur të rritej ai do të luante një rol të madh...

E rëndë/ Vëllai vret motrën sepse ishte lidhur me një transgjinor

Një vajzë 20 vjecare ka humbur jetën në Napoli, pasi vëllai i saj ka përplasur motorin ku ajo po udhëtonte me të dashurin. Dyshohet...

Ndërron jetë vëllai i këngëtarit të njohur shqiptar

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, ka njoftuar sot për ndarjen nga jeta të vëllait të tij, Shefki Fejzullahu. Ai ka kushtuar një dedikim prekës në...

Deputetja e PS në zi, ndërron jetë vëllai i saj

Drini Bello, vëllai i deputetes së PS-së, Vilma Bello, është ndarë nga jeta në moshë të re. Bëhet me dije se ai ka ndërruar jetë...

“Jani është mirë”/ Vëllai i Prengës telefonoi prindërit pas rrëmbimit

Zbardhen detaje tjera nga rrëmbimi dhe ekzekutimi i 49-vjeçarit, Jan Prenga. Bëhet me dije se vëllai i tij që ndodhet jashtë shtetit ka komunikuar me...

Vëllai i zyrtarit të PD u sorollat për 40 min, detajet nga aksidenti në Pishkash

Zbardhen detaje tjera nga aksidenti që ndodhi pasditen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë, ku mbeti i vdekur vëllai i zyrtarit të PD. Sipas...

“Shpenzonte tepër”, shqiptari plagos vëllain dhe e braktis në rrugë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, teksa një shqiptar tentoi të vriste vëllain e tij me thikë. Sipas mediave fqinje, 33-vjeçari, Ergi Shabani...

Vëllai i deputetes socialiste zgjidhet Inspektor i Lartë i Drejtësisë

Artur Metani është zgjedhur Inspektor i lartë i drejtësisë me 98 vota pro në Kuvend. Metani ishte renditur i pari në listën që Këshilli i...

Borxhi i pakthyer prej 24 vitesh, motra nuk ka t’ia kthejë vëllait

Zonja Besnike, prej 24 vitesh mban një peng brenda vetes. Ajo ka zgjedhur programin “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan për të...

“Vëllai jetonte më një rumune”, rrëfehet motra: Partnerja i mori fëmijët dhe iku

Marsela Xhaxhaj jeton në shtetin grek dhe është e shqetësuar për fatin e nipit dhe mbesës. Teksa rrëfen në emisionin “Me zemër të hapur”...

Të fundit

Bardhi kallëzon Ballën në SPAK: Vartësit e tij kërcënojnë qytetarët për votën

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi, ka kallëzuar penalisht në SPAK rivalin e tij në këtë qark, Taulant Ballën. Gjatë intervistës në emisionin...

UNICEF sjell në Kosovë shiringa për vaksinën kundër Covid-19

Shefi i zyrës së UNICEF-it (Fondi i Kombeve të Bashkuara për Fëmijë) në Kosovë, Murat Sahin përmes një postimi në llogarinë e tij në...

Kush do i fitojë zgjedhjet e 25 prillit? Del sondazhi i IPSOS

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e 25 Prillit në emisionin “Open”...

Studimi i ri: Ja çfarë ndikimi ka mbajtja e maskës në rrahjet e zemrës

Studiuesit në Spitalet Universitare Rainboë Babies & Children (UH Rainbow), botuan të mërkurën të dhënat e një studimit të ri, që tregon se mbajtja...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Bamir Topit nga FRD? Bardhi zbardh detaje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherazi drejtues politik në Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, komentoi mbrëmjen e sotme largimin e Bamir Topit nga...