E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

vëllai

Vëllai i deputetes socialiste zgjidhet Inspektor i Lartë i Drejtësisë

Artur Metani është zgjedhur Inspektor i lartë i drejtësisë me 98 vota pro në Kuvend. Metani ishte renditur i pari në listën që Këshilli i...

Borxhi i pakthyer prej 24 vitesh, motra nuk ka t’ia kthejë vëllait

Zonja Besnike, prej 24 vitesh mban një peng brenda vetes. Ajo ka zgjedhur programin “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan për të...

“Vëllai jetonte më një rumune”, rrëfehet motra: Partnerja i mori fëmijët dhe iku

Marsela Xhaxhaj jeton në shtetin grek dhe është e shqetësuar për fatin e nipit dhe mbesës. Teksa rrëfen në emisionin “Me zemër të hapur”...

Sherr në familje/58-vjeçari rreh mbesën, djali qëllon me armë makinën e xhaxhait

Një 58-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës, i cili gjatë konfliktit për motive pronësie me të vëllain, ka ushtruar dhunë fizike...

Ekzekutoi vëllain e ish-kreut të PS, ky është vlonjati që u ekstradua nga Greqia

Një 55-vjeçar shqiptar është ekstraduar nga Greqia, pasi kërkohet për vrasje. Interpol Tirana në bashkëpunim të ngushtë me shërbimet partnere ka bërë të mundur ekstradimin...

“Për gjysmë metër tokë”, vëlla e motër nuk flasin prej 30 vitesh: Më shkoi jeta duke qarë

Historia e dytë në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, është një histori konflikti, ku vëllai dhe...

E rëndë/ Ndërron jetë vëllai i kryebashkiakut të Vlorës

Ndahet nga jeta biznesmeni, Eduard Leli, vëllai i kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli. Mësohet se biznesmeni të ketë ndërruar jetë orët e para...

“Kam vëllanë të sëmurë rëndë”/ I dogjën makinën, reagon kryebashkiaku Dritan Leli

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli ka reaguar pas djegies së automjetit të tij mëngjesin e ditës së sotme. Në një intervistë dhënë për...

Vëllai i presidentit iranian arrestohet për korrupsion

Hossein Fereidoun, vëllai i vogël i presidentit iranian, Hassan Rohani, është dënuar me pesë vite burg për korrupsion dhe ryshfet. Zëdhënësi i gjyqësorit iranian, Gholamhossein...

E moshuara i përgjërohet me lot në sy kunatës: Mos ma lër vëllain në mes të rrugës

Emisioni “Me Zemër të Hapur”, në News 24, ka sjellë këtë mesditë historinë e 67-vjeçares Valdete Thomai me vëllain e saj. E moshuara ka udhëtuar...

Të fundit

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...