E shtunë, 6 Mars, 2021
9 C
Tirana

Ndërron jetë vëllai i këngëtarit të njohur shqiptar

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, ka njoftuar sot për ndarjen nga jeta të vëllait të tij, Shefki Fejzullahu.

Ai ka kushtuar një dedikim prekës në rrjetet sociale, teksa ka postuar edhe një foto ku shihet bashkë me të vëllain.

“Shkove shpejt abej! Do të më mungosh shumë. Të Zotit jemi, tek ai do të kthehemi! Shpirti yt u bëftë dritë”, shkruan ai në postimin e tij.

Ndërkohë, edhe Ermal Fejzullahu ka shpërndarë një foto me xhaxhain e tij në Instastory, ku shkruan: “U prefsh në paqe axha im, Shefki Fejzullahu”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ronaldo drejt largimit, Juventusi “piketon” ish-sulmuesin e Interit

Situata e pandemisë nuk i ka ndihmuar klubet e futbollit nga ana financiare të cilat duket se janë me humbje për shkak dhe të...

Serbia merr 500 mijë vaksina kineze/ Vuçiç: Presim dhe 13 milion të tjera

500,000 doza të tjera të vaksinës kineze “Sinofarm”, kanë mbërritur mbrëmjen e sotme në Serbi. Lajmin e ka dhënë presidenti serb Aleksandër Vuçiç, në një...

Fenomeni “Tirja”,/ Bushati: Ndodh kudo, në Gjermani doktori vrau 118 pacientë

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati e ka quajtur të turpshme faktin e fokusimit të vëmendjes ndaj rastit të sanitares së Shefqet Ndroqi, Tire...

Ministri francez: Vaksinat ruse dhe kineze, rrezik për shëndetin publik

Një ministër i kabinetit francez u bëri thirrje vendeve të Bashkimit Evropian të mos i përdorin vaksinat ruse ose kineze për COVID-19n, nëse ato...

Meta: Kush nuk voton, s’ka të drejtë të ankohet për pasojat e qeverisjes

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka bërë thirrje shqiptarëve për të votuar masivisht në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Sipas Metës, ai qytetar që...